WoW Classic – ostatnie beta-testy oraz możliwość tworzenia postaci

Po wielkich trudach, tysiącach fałszywych alarmów o błędach oraz bliżej nieokreślonej liczbie graczy planujących spędzić część swojego życia w Azeroth, Blizzard wspaniałomyślnie rozszerzył Stress Test WoW Classic o Europę! Poprzednia data, która na szczęście dla nas nie wypaliła, dawała możliwość zalogowania się tylko dla kont z regionu US i Oceanii. Dzień przed Stress Testem pojawiła się informacja o przeniesieniu tej próby, mającej na celu sprawdzenie poprawnego działania Layeringu oraz wydajności i stabilności nowego sprzętu na którym będą stały serwery WoW Classic. Klienta będzie można pobrać z Lauchera Blizzard. Tytuł pojawi się jako nowa pozycja w opcji wyboru wersji gry tuż obok naszego konta, tak jak to miało miejsce w poprzednich Stress Testach. Będziemy mogli w tym czasie wbić maksymalnie 15 poziom. To wystarczająco dużo czasu aby odkryć początkowe lokacje każdej rasy i frakcji oraz zachłysnąć się tysiącami skupionych na niewielkiej powierzchni klonów naszej postaci. Należy również pamiętać, aby nasze konto było poprawnie skonfigurowane. Musimy mieć zaznaczoną opcję World Of Warcraft w profilu Beta Testera.

Drugą informacją jest możliwość tworzenia postaci, które będzie dostępne od 13. sierpnia (dwa tygodnie przed rozpoczęciem gry) pozwoli nam to na spokojnie stworzyć postać i co ważniejsze zastrzec sobie nazwę postaci! Niektórzy przywiązują do imion postaci bardzo wielką wagę – tym bardziej jeśli ktoś gra pod danym nickiem od wielu lat. Prawdopodobnie poznamy również nazwy serwerów, choć już teraz wiemy że będziemy grać na serwerze PvP.

Przedstawione zostały również minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe – zasadniczo są one podobne jak w przypadku Battle for Azeroth, związane jest to z całkowicie odnowionym silnikiem graficznym choć dla tradycjonalistów nadal dostępna jest tradycyjna, „klasyczna” grafika (taka jak przed 15 laty). Szczegółowe wymagania techniczne możesz poznać na naszym forum. Znajdziesz tam również dokładną instrukcję jak przygotować się do testów – serdecznie zapraszamy: >> artykuł na forum <<

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.