WoW Classic – IX Kohorta podbijać będzie świat Shazzrah (PVP) po stronie Przymierza

Od tej chwili ruszyła maszyna, od teraz można zacząć powoli formować swoje postacie – Kohorta podbijać będzie świat Shazzrah, walcząc po stronie Przymierza. Wszystkich, którzy znają ten tytuł serdecznie zapraszamy w nasze szeregi, natomiast osoby które nie miały jeszcze okazji poznać niekwestionowanego króla MMORPG postaramy się przekonać poniższą, krótką charakterystyką:

Świat Azeroth od wielu lat toczy wojna pomiędzy Przymierzem (dowodzonym przez ludzi) a Hordą (dowodzoną przez orków), zarzewie tego konfliktu tkwi w głębokiej przeszłości, którą mogliśmy poznać np. grając w grę Warcraft III. My jako gracze wcielić się możemy w bohatera walczącego po jednej ze stron (do wyboru są po 4 rasy dla każdej) oraz wybrać jedną z 10 klas (w tym po jednej unikatowej). Podczas gry rozwijamy naszą postać do 60 poziomu doświadczenia, po drodze zbieramy ekwipunek, rozwijamy profesje główne i poboczne (kowalstwo, zielarstwo, gotowanie, pierwsza pomoc), zwiedzamy lochy aby wreszcie zasmakować rajdów (czyli bardzo trudnych lochów, do wyczyszczenia których potrzeba aż 40 osób). Równocześnie bardzo duży nacisk położony jest na socjalny aspekt zabawy i niemal niemożliwy jest rozwój bez interakcji z innymi graczami – dlatego bardzo zalecane jest przynależenie do gildii i wspólna zabawa!

Wymagania techniczne tytułu są niewielkie – założę się, że każdy komputer pod kontrolą Windowsa 7 (wymagania minimalne) da radę obsłużyć ten tytuł, choćby w obniżonych detalach, konieczne jest natomiast wykupienie abonamentu, nawet do założenia postaci – co jest możliwe już od teraz!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.