Współpraca

IX Kohorta jako społeczność mutligamingowa stanowi doskonałą platformę do rozwijania biznesu gamingowego.

Każdego dnia setki osób spotykają się na dedykowanym komunikatorze discord, by wspólnie spędzić wieczór w dobrej atmosferze.

Gramy w gry komputerowe i MMO – jesteśmy otwarci na wzięcie udziału w beta-testach gier oraz do przygotowania recenzji gier.

Gramy w gry planszowe – chętnie dokonamy recenzji gier – czy podczas zlotów, które organizujemy dwa razy do roku w formie fizycznej, czy podczas wspólnej rozgrywki na TTS. Posiadamy także bardzo wielu doświadczonych graczy – możemy wesprzeć produkcję gier planszowych na etapie beta-testów czy brać udział w dyskusjach dotyczących rozwoju danej gry. Wydawcy gier planszowych są mile widziani na naszych zlotach !

Gramy w gry fabularne RPG – w swoich szeregach posiadamy kilku GM’ów – jesteśmy otwarci na przeprowadzenie recenzji podręczników RPG oraz na przeprowadzenie testów podręczników. Wydawcy/autorzy podręczników RPG są mile widziani na naszych zlotach !

Czytamy książki o tematyce fantasy – Jesteś autorem/wydawcą książek fantasy ? Potrzebujesz zebrać opinie dotyczące swojej książki ? Zapraszamy na zlot i na discorda ! Prowadzimy dedykowane panele dyskusyjne/burze mózgów.

Znajdź nas w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/9kohorta
https://www.youtube.com/user/IXkohorta

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.