Albion Online – Konkurs i wydarzenia z okazji pierwszej rocznicy wydania

Pomimo wszystkich przeszkód i niedogodności szczęśliwie dopłynęliśmy do portu „pierwsza rocznica”… ja swoje osobiste wspomnienia umieściłem w kwietniowym wpisie dotyczącym 2-lecia istnienia sekcji (tutaj). Start był szalony, kiedy na serwery wbiło ponad 300 tysięcy ludzi rządnych przygód, dodatkowo doprawiony zmasowanymi atakami DDOS jednak mimo wszystko gra ruszyła i rozwijała się, aż do obecnego stanu – według ostrożnych szacunków obecnie gra około 30 tyś. (czyli 10% populacji). Jest to wystarczająca liczba (brak lagów wynikających z przeludnienia lokacji), ponieważ liczba spotykanych osób na mapach jest akuratna – miasta, jak to miasta są ruchliwe a na bezdrożach czasami spotykamy podróżnych. Developerzy nie usiedli na laurach i nadal mają wielkie plany – takie jak wchodzący za dwa tygodnie patch Merylin (który zostanie omówiony osobno), tak więc przed nami świetlana przyszłość!

Tym czasem, warto poświętować sukces, biorąc udział w rocznicowym konkursie z wartościowymi nagrodami: https://gleam.io/V6k2x/albion-online-1st-anniversary ; zgodnie z zapowiedziami twórców czekać nas będzie jeszcze więcej niespodzianek i wydarzeń umieszczonych wewnątrz gry, gdyż pierwsze urodziny obchodzi się tylko raz w życiu! Wiele osób pyta, czy warto wrócić – czy warto rozpoczynać teraz swoją przygodę; odpowiedź jest tylko jedna – oczywiście! Albion przeszedł długą drogę i jest coraz lepszym tytułem doskonale wpasowującym się w niszę sandboxów, grając jednocześnie na nosie wszystkim „next-genom”.

Jak co miesiąc, nie mogło zabraknąć również już 9. sezonu referencyjnego. Tym razem do zdobycia jest Drewniana Skrzynia Rekrutera, Futrzana Peleryna Rekrutera (idealna na mroźne klimaty wokół Fort Sterling) oraz Muflon Gruborogi – zasady takie same jak zwykle (zaproś do gry swoich przyjaciół i znajomych)

źródła:
https://albiononline.com/pl/news/albion-online-turns-one
https://albiononline.com/pl/news/referral-season-july-17-bighorn-ram

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.