Albion Online – Lancelot, nowy sezon rankingowy i referencyjny

W marcu jak w garncu – jak mówi znane przysłowie. Prócz szaleństwa za oknami, gdzie miesza się słońce, ulewa, wichura i śnieżyca – wiele wydarzeń czeka na Was również w Albion Online. Najważniejszą nowością jest wprowadzenie patchu Lancelot, którego podstawowe cechy omówione zostały w poprzednim newsie. Patch został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a szczególne mający ogromny wpływ na grywalność „fishing”. Nie da się ukryć – wielu graczy powróciło po to, aby przetestować ten nowy aspekt gry. Łowienie ryb jest wyjątkowo rozbudowane, bo mało że możemy złowić aż 32 rodzaje podzielone na biomy i rodzaj wód (a łowić możemy dosłownie wszędzie – nawet w miastach i na instancjach) wyłowić możemy również artykuły dekoracyjne, surowce, elementy zbroi a nawet skarby!

Drugą atrakcją jest start nowego sezonu rankingowego – niedawno zakończony sezon zimowy należał do gildii Money Guild, ale IX Kohorta również zaznaczyła swoją obecność, zajmując miejsce w 1/3 stawki, plasując się w Brązowej Lidze. Mamy ambitny plan, aby rozpoczynający się sezon zakończyć dużo wyżej.

Trzecią sprawą na którą warto zwrócić uwagę jest start piątego sezonu referencyjnego – jak zwykle za polecenie gry swoim znajomym i przyjaciołom gracz uzyskać może unikatowe elementy, tym razem tematem są nietoperze; do wygrania są – hełm mistrza nietoperzy, peleryna mistrza nietoperzy oraz osiodłany nietoperz (niestety, obowiązują go takie same ograniczenia jak pozostałe mounty – nie lata nad przeszkodami ani nad wodą, pomimo nazwy). Warto gromadzić te przedmioty o unikatowym wizerunku w związku z zapowiedzianą aktualizacją, wprowadzającą „sloty kosmetyczne”.

A co słychać u nas na podwórku? Po ognistym romansie z hiszpanami w sojuszu HUNT, który zakończył się w dramatyczny sposób, jak typowa brazylijska telenowela i po owocnym członkostwie w sojuszu ARCH, który niestety zakończył działalność wracamy do starej, sprawdzonej choć odświeżonej SFORY! Serdecznie zapraszamy wszystkich polskojęzycznych graczy do wstąpienia w nasze szeregi, bo Kohorta to nie tylko gra, a cała rozbudowana i prężnie działająca od 10 lat społeczność!

Więcej informacji:

Aby niezdecydowanym ułatwić podjęcie decyzji o rozpoczęciu przygody tradycyjnie udostępniam pulę darmowych kluczy trial (będę usuwał wykorzystane, aby nie wprowadzały zamieszania): https://forum.9kohorta.com/viewtopic.php?f=651&t=25734

Dla najcierpliwszych, którzy doczytali aż do tego miejsca mały konkurs ze skromną nagrodą: nazwa zobowiązuje i jak pewnie wszyscy zauważyli w grze cały czas występują nawiązania do legend arturiańskich: Galahad, Lanceolot, nazwy miast, niektóre artefakty…  najbliższy dodatek, zgodnie z przyjętym nazewnictwem będzie na „M” – czy ktoś ma pomysł na nazwę? dla pierwszej osoby, która poprawnie wytypuje ogłoszoną nazwę przewidziana jest nagroda oraz chwała wieczna.

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.