Albion Online – Akcja respecjalizacja oraz 6. sezon referencyjny

Już w przyszłym tygodniu wchodzi do gry „śródsezonowy” patch, który wprowadzi rewolucyjne zmiany zwłaszcza w obszarze walki. Najważniejszą zmianą jest możliwość respecjalizacji, czyli reinwestowania punktów doświadczenia zdobytego w walce na inną specjalizację ponosząc koszty 20% oraz opłatę w srebrze. Ten ruch pozwoli dostosowywać się do mety oraz daje szanse graczom, którzy mogą mniej czasu poświęcić na spędzanie czasu na rozwój swojej postaci. Kolejnymi zmianami są: zmniejszenie kosztów zakupu wyposażenia za esencje, zmiany czasu aktywacji obozów oblężniczych oraz zmiany dotyczące mechaniki magów wysysających energię.

Szczegółowy informator na temat respecu (niestety po angielsku): https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/86790-A-Brief-Guide-to-Mastery-Re-Specialization-AKA-Re-Spec/

Miłośnicy PvP/GvG powinni być zadowoleni również z planowanego kolejnego balansu klas (dostosowywanego nieustannie już niemal rok, od chwili wydania gry) oraz z wprowadzanego systemu treningowych walk GvG, gdzie nie będziemy tracili wyposażenia (mechanika tych walk prawdopodobnie będzie podobna do mechaniki terenów żółtych).

Na koniec warto zwrócić uwagę jeszcze na trwający szósty sezon referencyjny – jak zwykle za polecenie gry swoim znajomym i przyjaciołom gracz uzyskać może unikatowe elementy, tym razem tematem są ropuchy; do wygrania są – działo portalowe, peleryna z ropuchą oraz osiodłana ropucha (niestety, obowiązują ją takie same ograniczenia jak pozostałe mounty – pomimo swoich pokaźnych rozmiarów nie przeskoczy przez rzekę).

Szczegóły pod tym linkiem: https://albiononline.com/pl/news/referral-season-april-11

Link do darmowych kluczy trial (będę usuwał wykorzystane oraz dodawał nowe): https://forum.9kohorta.com/viewtopic.php?f=651&t=25734

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.