Albion Online – Jubileuszowy 10. sezon referencyjny oraz Albion.tv

Najnowszym 10. sezonem referencyjnym szczególnie zachwycone powinny być osoby kochające psy… zwłaszcza te duże, ponieważ tym razem do zgarnięcia są psie oraz piwne akcesoria (w końcu już niedługo Oktoberfest, a to święto jest ukochane przez Niemców – producentów i wydawców gry). Zdobyć można skrzynię-beczkę (taką jak bernardyn nosi na szyi), psa bernardyna oraz wspaniały, wypełniony piwem kufel – idealny, aby wysączyć go w ciepły letni dzień! Zasady zabawy są niezmiennie te same – należy zaprosić do gry swoich przyjaciół lub nieznajomych (przy czym ważne jest, aby osoba skorzystała z kodu trial, dostępnego in-game za 500 sztuk złota).

Dostępnych jest już (łącznie z obecnym sezonem) około 50 itemów kosmetycznych, w związku z tym niecierpliwie czekamy na wprowadzenie obiecanych „slotów kosmetycznych” – może już niedługo w dodatku na literę N.

Przypominam również, że cały czas działa „albionowa telewizja” czyli kanał, gdzie regularnie umieszczane są transmisje na żywo z ważnych wydarzeń dotyczących naszego świata – zajrzyjcie, sprawdźcie – warto być na bieżąco z nowościami i wieściami z frontu!

Źródła:
https://albiononline.com/pl/news/referral-season-august-22-saint-bernard
https://www.twitch.tv/albiononline

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.