Albion Online – 3-lecie sekcji, wydarzenie wielkanocne oraz 15. sezon referencyjny

Zeszłotygodniowy start modelu Free-to-Play okazał się niebywałym sukcesem, serwery pękają w szwach a mapy pełne są poszukiwaczy przygód. Nie cichnie gwar w miejskich zakamarkach, przy kramikach i na placykach – wszyscy szukają nowych wrażeń w tym pięknym średniowiecznym świecie. Sytuacja odnośnie serwerów logowania powoli się normalizuje i kolejki stają się coraz krótsze.

Połowa kwietnia to również okazja do świętowania w naszej małej sekcyjnej społeczności – działamy prężnie już od trzech lat. Niewiele osób pamięta te zamierzchłe czasy, ale znajdą się tacy którzy razem ze mną zaczynali przygodę. Przypuszczam, że przez nasze szeregi, zarówno podczas wszystkich bet – jak również już postacie przewinęło się około 1000 osób. Niestety, nie wszystkie nicki jestem w stanie spamiętać, ale czasami spotykam Was na mapach i przypominam sobie stare, dobre czasy.

Z okazji Świąt Wielkanocnych możemy wziąć udział w wydarzeniu związanym z królikami i jajkami, gdzie przez tydzień można zbierać Złote Jajka, które wymienić będzie można u sprzedawcy ozdób (to ten, który handluje elementami wystroju za złoto). Zdobyć można Zbroję Prześladowcy Królików, skrzynię do przechowywania w kształcie pisanki oraz woreczek do przechowywania Jajek.

Rozpoczął się również 15. sezon referencyjny, który ze względu na zmianę modelu płatności działa obecnie inaczej – w tym momencie nie kupujemy już kluczy, tylko nadal możemy polecić znajomym skorzystanie z naszego linku referencyjnego. Gdy znajomy kupi swoje pierwsze 30-dniowe premium otrzymujesz 500 sztuk złota oraz punkt w systemie referencyjnym. W tym sezonie (trwającym do czerwca) – główną nagrodą jest Biały tygrys.

źródła:
https://albiononline.com/pl/news/albion-online-is-now-free-to-play
https://albiononline.com/pl/news/rites-of-spring-have-begun
https://albiononline.com/pl/news/welcome-new-referral-season

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.