Powrót na Ilum

W związku z wyjściem patcha 1.7 Return of the Gree oraz wydarzeniami z nim związanymi, nasza sekcja zorganizowała własny event Role Play o nazwie: Powrót na Ilum. Głównym celem zabawy było klimatyczne rozprawienie się z nowymi zadaniami na skutej lodem planecie.

Pomimo, że sam event został przeprowadzony 17.02. to przygotowania do niego rozpoczęliśmy już na kilka dni wcześniej. Jeden ze współprowadzących sprawdzał predyspozycje ochotników do wykonania ważnej misji w służbie Imperium. Gdy umiejętności wszystkich szesnastu uczestników pomyślnie przeszły wszystkie sprawdziany, podzielono ich na cztery grupy. Najemnicy, po krótkiej lecz treściwej odprawie w siedzibie głównej Wywiadu Imperialnego na Dromund Kaas udali się w strefę operacji wywiadowczej o kryptonimie „Powrót na Ilum”.

Podczas wykonywania niezwykle trudnych zadań napotkali oni zbrojny opór ze strony oddziałów Republiki oraz wszelkiej maści najemników. Nie ponieśli jednak większych strat personalnych i zdołali przedostać się do okrętu zaawansowanej technologicznie rasy Gree.

Na zakończenie, każda z grup musiała przedstawić raport z misji przedstawicielowi Wywiadu Imperialnego.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.