Pernon Journal: Czwarte urodziny sekcji Aion!

„4 lata minęły jak jeden dzień…”, refren tej znanej piosenki z powodzeniem można zastosować do sekcji Aiona, która we wrześniu 2013 roku obchodziła swoje 4 urodziny! Także sama gra obchodziła swoją czwartą rocznicę a europejski wydawca gry uraczył nas wieloma eventami!

Tak jest! Już od 4 lat gramy wspólnie w Aiona pod sztandarem IX kohorty i nic nie wskazuje na to, iż w najbliższym czasie mielibyśmy przestać! Sekcja Aiona z powodzeniem się rozwija i przemierza coraz to nowy content, którym z każdym patchem raczy nas NCSoft! Tak długiego czasu działania legionu nie sposób streścić w kilku zdaniach. Niewątpliwie wiele przeszliśmy, ale także wiele jeszcze przed nami!

W bardzo ładnym skrócie, o tym co działo się w pierwszych dwóch latach działalności sekcji Aion można przeczytać w naszym urodzinowym newsie – Dwulecie sekcji Aion!

A co działo się z nami potem?

Aion jako gra przeszedł w lutym 2012 roku na model F2P, co pociągnęło za sobą rzeszę nowych graczy, którzy zasilili nasze szeregi! Ponad to od 31. lipca 2013 Aion dostępny jest także w polskiej wersji językowej, co mamy nadzieję zachęci naszych rodaków do zapoznania się z tą bardzo dobrą grą jaką niewątpliwie jest Aion!

Przemierzaliśmy nowe patche oraz content! Każdy z wprowadzanych patchy zmieniał nam krajobraz Atrei, a co za tym idzie sprawiał iż nie mogliśmy narzekać na nudę! Patch 3.0 (14 sierpnia 2012) wprowadzał m.in. nowe instancje dla różnorodnych grup (6-, 12- i 24-osób), nowe „szybkie” oblężenia oraz dla zwolenników sociala w grze także system domów! Tamtejsze world bossy (Enrage Sunayaka czy Ativas Crystalline) nie oparły się naszej potędze!

Nie stroniliśmy także od PvP, uczestnicząc wraz z Asmodiańską Ligą, na różnego rodzaju wypadach – czy to zabijając Elyosom ich Governora Veille w Inggision, czy skutecznie blokując im wejście do Eye of Tiamaranta!

Najnowszy dodatek 4.0, wprowadzony 28 sierpnia 2013 sprawił, iż sekcja Aiona zmieniła także swój dotychczasowy profil i skłoniła się ku PvP i walkom o garnizony oraz fortece! Nie zapominajmy, iż zastępy wojowników Aiona poszerzyły także dwie nowe klasy – Bard oraz Gunner, czekamy także z niecierpliwością na 3 nową klasę AetherMecha w która pojawi się w następnym dużym dodatku 4.5!

Sekcja Aiona, często też urządzała socjalne eventy – m.in. turnieje PvP, Zabawy Plebejskie czy Konkurs na Miss i Mistera IX Kohorty! Nasi legionowicze także z zapałem pomagają innym graczom, a także nagrywają promocyjne filmy – czy to „okolicznościowe” (IX Kohorta – Xmas Song) czy sławiące nasze dokonania :D (Aion Perento – IX Kohorta).

W trakcie X-tego letniego zlotu IX Kohorty, sekcja AION stawiła się w licznym składzie.

Nasza wytrwałość została uhonorowana tortem ze specjalną dedykacją, a Trybun Rillas rozdała upominki zgromadzonym legionistom. Ubaw był co nie miara. Członkowie sekcji brali czynny udział w zorganizowanych przez gildię zabawach (LARP, Igrzyska IX Kohorty) oraz tych mniej zorganizowanych (gra w BANG! i Talizman). Korzystaliśmy również z kąpieli w jeziorze wraz z samym Gebetthem (vel. SpongeBob xD) oraz gasiliśmy pragnienie przeróżnymi trunkami!

Sto lat dla sekcji Aion! :)

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.