Aion F2P!!!

 

W dniu dzisiejszym Aion w Europie przechodzi na model F2P, a członkowie sekcji Aion już przygotowują się do wielkich zmian!

Sekcja Aiona powstała jeszcze przed europejskimi beta testami w 2009 roku i od tamtej pory nieprzerwanie się rozwija mimo różnorakich perturbacji związanych z samą grą (odejścia graczy, balans frakcji, łączenie serwerów, transfery postaci), dzięki czemu postrzegani jesteśmy przez wielu jako stabilny legion o ugruntowanych korzeniach.
Legion należy do największej asmodiańskiej ligi na serwerze, która aktywnie działa zarówno w Abyss jak i w Balaurei; organizujemy także samodzielnie eventy dla swoich członków (siege w abyss, zabijanie world bossów, eventy „plebejskie”, szkolenia na arenie w Pande, konkursy, quizy). IX Kohorta obecnie plasuje się na 5 miejscu w rankingu legionów asmodiańskich na serwerze Perento i aktywnie działa by wskoczyć na 4 pozycję Mrugnięcie Członkowie naszego legionu prowadzą także polsko-angielski fansite o Aionie „Daeva’s Report” wspierany oficjalnie zarówno przez NCSoft jak i Gameforge.

W związku z tym zapraszamy wszystkich „starych” weteranów jak i „nowych” graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Aionem w szeregi IX Kohorty na serwerze Perento!

Więcej informacji na temat rekrutacji.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.