Zmiany w rozgrywkach WvWvW

Wrzesień w Tyrii minął nam błyskawicznie za sprawą dwóch aktualizacji. Na początku miesiąca wraz z powrotem Super Adventure Boxa otrzymaliśmy możliwość posiadania broni ascended. Druga połowa miesiąca to z kolei patch Tequatl Rising, w którym udoskonalono worldbossy. Główną atrakcję stanowiły oczywiście próby zgładzenia tytułowego bohatera aktualizacji, który znacznie zyskał na sile.

 

 

Oprócz tego, nastąpiły też pewne zmiany związane z rozgrywkami WvWvW. Z centralnej części map zniknęły bowiem lubiane przez wszystkich quagany, a na ich miejsce pojawiło się 5 punktów, których przejęcie zapewnia graczom bonusy do statystyk postaci.

Ponadto, już 4 października startuje wyczekiwany z niecierpliwością pierwszy sezon zmagań WvWvW, który zmieni dotychczasowe oblicze walk miedzyserwerowych!

Tymczasem w samej sekcji Guild Wars 2 powiększyła się liczba osób posiadających broń legendarną. Do grona szczęśliwców dołączyli Lukisek i Vini. Kilkoro kohortowiczów zasłużyło także na awanse w strukturach sekcji: Bruner– na Starszego Legionistę oraz Dracon, Nantel i Nerghal na Legionistów. Jak zawsze, dużym zainteresowaniem cieszyła się również comiesięczna loteria, w której tym razem zwyciężyli Oti, Pietruch i Bruner.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.