UPDATE 2.4 NA SERWERACH

1 października Bioware udostępniło na serwery Live Update 2.4 „The Dread War”. Jest to ostatni etap walki z podstępnymi Dread Masterami w którym nadszedł czas na zakończenie ich wpływów w galaktyce.


Kim są Dread Masterzy ???

Zacznijmy od tego że jest ich sześciu: Styrak, Brontes, Bestia, Tyrans, Calphayus oraz Raptus. Są oni potężnymi Sith Lordami. Swego czasu służyli wiernie przez stulecia Imperatorowi jako doradcy. Przez czas służenia Imperatorowi mieli możliwość studiowania potężnych i niebezpiecznych artefaktów takich jak „Phobis”. Byli jedynymi Sithami którzy opanowali ich moc. To dzięki „Phobis” wzięła się ich nazwa – Dread Masters. Dzięki opanowaniu sztuki Bitewnej Medytacji byli wstanie zasiać terror w każdym statku republiki na polu walki. Aby uniknąć schwytania DM podróżowali w specjalnym statku przez galaktykę. Republika jednak się nie poddała. Jedi Master Jaric Kaedan razem ze Siłami Specjalnymi republiki dostali się na owy statek i schwytali Dread Masterów. Zostali oni umieszczeni w więzieniu na planecie Belsavis. Republika podała później że  zostali zabici.

Niestety sielanka nie trwała długo. Imperium dowiedziało się o planecie Belsavis. Imperialne siły ratunkowe uwolniły Dread Masterów z więzienia. Wszyscy myśleli że wrócą u pomoga Imperium w walce z Republiką. Jednak Ci mieli inne plany. Imperator najprawdopodobniej nie żyje i nie ma kto ich „pilnować”. Imperator był jedyną osobą, która potrafiła nad nimi zapanować i trzymać ich w ryzach.

Pierwszą oznaką że Dread Masterzy chcą ugrać coś więcej były agresywne plany ekspansji opracowane przez Karrage, Supreme Mogul’a Cartelu. Karraga nie pożył długo za sprawą naszych oddziałów szturmowych. Najprawdopodobniej wydarzenia związane z Karraga przełożyły się na dalsze problemy z Cartelem na planecie Makeb.

Po tej porażce Dread Masterzy wybrali kolejny kierunek – planeta Denova. Denova zawiera wielkie podkłady Baradium – materialu używanego do produkcji broni. Używając najemników zdobyli ogromne ilości Baradium, broni, pojazdów i wszelkiej maści sprzętu wojskowego.

Kolejne akcje spowodowały inwazję na Belsavis w celu zdobycia broni i technologii Rakata. Następnie udali się do zapomnianego sektora Gree. Planeta Asation, cud technologiczny rasy Gree została zaatakowana przez siły Dread Masterów. Na szczęście zostali oni pokonani. Niestety informacje na temat technologii Gree zostały przekazane dalej.

Następnie siły DM objęły za cel planetę Darvannis. Osłabiony wcześniejszymi problemami Hutt Cartell zgromadził tam wielkie ilości sprzętu dla swoich najemników. Dread Master Styrak próbował przeciągnąć siły Cartelu na swoją stronę. Niestety został zabity. Był to pierwszy sukces w walce z Dread Masterami. Od tamtej pory Brontes, Bestia, Tyrans, Calphayus oraz Raptus  pozostali w ukryciu. Nikt nie widział gdzie się znajdują. W końcu ich odnaleziono na małym księżycu Oricon. Założyli tam swoją bazę z której planują ostateczny cios w Republikę i Imperium.

Update 2.4 pozwoli nam wylądować na Oricon. Do naszej dyspozycji odstaliśmy nowy questline z którego dowiemy się co czeka Galaktykę.

2 nowe Operacje pozwolą nam się zmierzyć z siłami Dread Masterów jak i z nimi samymi. Do zdobycia nowy gear – Dread Forged i Oriconian.

Nowa Daily Area z questami i Achievmentami.

3 nowe Areny PvP – nowe rozdanie PvP, Areny 4vs4.

Nowy Set PvP – Obroan

Nowe speedery

Nowe ubrania socjalne

Nowa Reputacja

A za rogiem czeka na nas już Update 2.5. Devsi przygotowują balans klas oraz inne niespodzianki. Dodatkowo cały czas pracują nad Super Secret Space Project który zapowiada się pasjonująco. O tym wszystkim wkrótce przeczytać będziecie mogli na swtor.mmoinfo.pl, które jest w trakcie tworzenia.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.