Elyos Governor Veille pokonana!

Niecały tydzień temu, bo 4 stycznia 2012 na serwerze Perento miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie – asmodiańscy gracze pokonali governora („ostatecznego” bossa) przeciwnej frakcji – Veille. Sukces i radość są tym większe, iż by możliwe było pokonanie (i w ogóle pojawienie się) tego bossa dana frakcja na serwerze musi nie tylko zdobyć dwie swoje fortece w Gelkmaros ale także podbić i utrzymać elyoskie fortece w Inggision!

Pamiętnego dnia alliance składające się z Kohortowiczów wraz z naszymi sprzymierzeńcami z ligi, wybrało się na obronę zdobytej dzień wcześniej elyoskiej fortecy. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale jak widać w ferworze walki wszystko jest możliwe! Asmodiańscy gracze wspomagani przez IX Kohortę, nie tylko podbili drugą fortecę ale także „for fun” wybrali się bić Veille. Trzeba oddać honor elyoskim graczom, którzy do końca próbowali przeszkodzić nam w pokonaniu bossa! Ostatecznie jednak Veille padła martw u naszych stóp!

Gratulujemy WSZYSTKIM asmodiańskim i kohortowym graczom biorącym udział w ataku wytrwałości oraz sukcesu jako że jest to pierwszy kill Veille na zachodnich (zarówno EU jak i NA) serwerach!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami ostatnich chwil Veille:

oraz obejrzenia video stworzonego przez jednego z Kohortowiczów – Vasilius’a 🙂

 

Komentuj

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.