Pernon Journal: Nowy patch 4.5!

Minął już jakiś czas od ostatniej większej aktualizacji Aiona (4.0 ukazało się w Europie w sierpniu 2013 roku), tak więc sekcja Aiona z niecierpliwością czeka na nowe wyzwania, których w najnowszej aktualizacji 4.5 nie zabraknie, a która jest już dostępna na europejskich serwerach od 9. kwietnia 2014!

Jedną z najważniejszych zmian w nowym patchu jest dodanie 3 nowej klasy (dwie pierwsze – Bard i Strzelec zostały udostępnione w patchu 4.0) – EterTecha. Jest to nietuzinkowa klasa o nowej mechanice walki!

Nasz bohater w calce przywołuję wielkiego Mecha napędzanego Eterem. Robot dysponuje bardzo zróżnicowanym uzbrojeniem m.in. eterycznymi ostrzami i batami, wyrzutniami rakiet oraz gołymi pięściami. Arsenał EterTecha jest więc spory, a spełniać on będzie w party rolę tanka – cóż gruby na 5 cali pancerz do czegoś zobowiązuje! Niewątpliwie Kohortowicze spróbują swoich sił by zapanować nad potężnym Mechem!

Ale to nie koniec atrakcji związanych z nowym patchem, gdyż zmian jest dużo więcej!

Kolejnymi nowościami są dwie nowe instancje: 6-osobowa instancja Illuminary Obelisk oraz 24vs24 instancja PvP Iron Wall Warfront.

Kolejną zmianą jest nowy system naliczania punktów za PvP – czyli system tzw. Glory Pointów. Wszystkie dotychczasowe punkty PvP zostaną przeliczone na nowy system. Czym on różni się od starego? Przede wszystkim od tej pory wszystkie wysokie rangi PvP (a co za tym idzie posiadanie Transformersa) zależne będzie od naszej aktywności w grze – gracz nieudzielający się w życiu swojej frakcji tracić będzie swoje Glory Pointy, a co za tym idzie w ostateczności także swoją wysoką rangę!

Dodane zostaną także nowe skille dla każdej z klas, nowy ekwipunek, nowy system wejściówek na instancje oraz dużo więcej!

Jak widać jest na co czekać, a sekcja Aiona już ostrzy sobie pazurki!

Do zobaczenia Daeva!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.