Wiadomości z frontu!

Sekcja World of Tanks powraca do was z nowymi informacjami ze świata czołgistów. Zaczynając od końca czyli od spraw najświeższych:  w poniedziałek 16-stego stycznia odbędzie się w Złotych Tarasach turniej 5vs5 w ramas ESL Pro Series. Odbywać się będzie w  holu Multikina. Oprócz tego impreza oferuje turnieje innych gier sieciowych, a na sali premierowej wyświetlane będą prawie wszystkie mecze imprezy. Tutaj znajduje się harmonogram imprezy, a tutaj atrakcje funzone czyli turniejów na miejscu.

Z innych frontów: sekcja znów zaczęła brać udział w Ultimate Conquest dzielnie walcząc o tereny na wirtualnej mapie europy stworzonej przez Wargaming. Zaczęliśmy również bitwy w ramach Electronic Sports League (ESL) głównie w pucharach 7 na 7 oraz 1 na 1. O sukcesach odniesionych przez naszych towarzyszy będziemy na bieżąco informować. Najbliższe zmagania w ESL czekają nas w niedziele.

 

Ostatnio również pojawił się patch 7.1 w którym dodano francuskie czołgi. Oryginalne z założeń maszyny, mimo oczekiwań, że będą skuteczne tylko w taktycznych odwrotach, okazały zmieniać taktyki w meczach klanowych. Francuzi rozszerzyli aktualną pulę nacji t.j.: USA, USSR oraz Niemcy. Patch wprowadził również zmiany w mechanice gry (m.in. system dział automatycznych i półautomatycznych) oraz poprawił balans.

W poniedziałek rano jednak wycofany ze sklepiku w grze zostanie czołg Type 59, chiński średni czołg premium. Wg twórców zbytnia popularność tego czołgu wprowadza dysbalans, a brak możliwości kupna czołgu ma zachęcić graczy do używania innych czołgów średnich ósmego tieru. W tej chwili chciałbym przypomnieć osobom, które nie otrzymały jeszcze czołgu Tetrarch Mk VII: nadal można wprowadzać kod noworoczny, dzięki któremu otrzymacie ten czołg premium.

Pojawił się również . Zachęcam do przeczytania. Z ciekawszych faktów: w patchu 7.2 mają się pojawić nowe umiejętności i kwalifikacje, czołg M103, dwie nowe mapy.

Aktualnie toczy się event „Kill the Courier”. Codziennie do niedzieli włącznie można złapać na mapach kurierów, którzy pojawiają się w godzinach 15:00-23:00. Zabicie ich wraz z dowodem w postaci zrzutu ekranu pozwala wygrać 250 golda. Pamiętajcie jednak – zabijamy tylko kurierów wroga!

Trwa również event z okazji zbliżającej się rocznicy Bitwy o Monte Cassino. Walki, które rozpoczęły się 17 stycznia 1944 roku zakończyły się dopiero 19 maja w wyniku natarcia polskich sił gen. Andersa. Operacja „Honker”, która otworzyła siłom alianckim drogę na Rzym i przełamała cztery miesiące związania, była niezwykle krwawa i kosztowała wiele ludzkich istnień…

Korzystając z okazji chciałem zaprosić uczestników innych sekcji zainteresowanych World of Tanks do naszych kanałów. Nie gryziemy, a być może zabawa może wam się  spodobać!

Czołgiem!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.