Albion Online – 5. rocznica istnienia sekcji… byle do września!

– Wstawaj chłopcze – to zdanie przebijało się przez otumanione spojrzenie.
Powoli wracała ostrość rysując postać, o postawnej budowie w białym odzieniu. Wojownik wstał, otrząsnął się, rozejrzał dookoła siebie. Kątem oka zauważył w oddali zbliżająca się grupę w purpurowych strojach.
– Wstawaj chłopcze Thetford nadchodzi!
– Jesteśmy zgubieni, jest ich zbyt wielu! Jak mamy dać radę we dwoje? – krzyknął wojownik, będąc jeszcze nadal osłabiony po powaleniu, a potem pełny zwątpienia spojrzał w kierunku postaci.
– Wstawaj i stój razem ze mną! Przybędą! – rzekła postać ubrana na biało.
– Kto przybędzie?
– Patrz w kierunku wschodu! – stanowczym tonem odpowiedziała postawna postać z białą peleryną. – Oni zawszę przybywają gdy ich potrzebuję – dodała.
Stali tak we dwoje, gdzie wojownik niepewny co się stanie za chwile kątem oka widział zbliżających się najeźdźców z Thetford, oraz starając się patrzeć na wschód.
– Ktoś nadjeżdża ze wschodu! – krzyknął po dłuższej wojownik.
– To nie ktoś, to IX Kohorta, jesteśmy uratowani chłopcze! – ze spokojem odpowiedział dowódca posterunku, a na jego plecach powiewała peleryna z herbem Fortu Sterling.

Tak było! Tak wybawia z opresji 9 kohorta w wojnach frakcji w Albionie, aktualnie jest to nasza ulubiona aktywność w grze. Jeżeli również podoba Ci się ten element gry Albion to zapraszamy w nasze szeregi. Jednakże wiedz o tym że, czasem gdy noc ciemna zdarza się nam nosić czarne peleryny. Wtedy rządni krwi przemierzamy Ziemie Królewskie widząc wroga w każdym spojrzeniu.

Zapewne zastanowił Cię dopisek w tytule… już spieszę z wyjaśnieniem! Społeczność ma już 13 lat i od samego początku skupiała wokół siebie dojrzałych emocjonalnie graczy, przewinęło się przez nasze szeregi wiele osób, z których część została z nami na dłużej, a część bawiła się z nami tylko na chwilę… Jeśli nadal będziemy bawić się tak dobrze jak dotychczas, to we wrześniu będziemy najdłużej istniejącą bez przerw sekcją (grą, w która gramy w ramach społeczności), pokonując Star Wars: The Old Republic – dzierżące ten tytuł od sierpnia 2016 roku!

Niestety, nadal trwamy w pandemii i nie wiadomo jak długo ten stan się będzie utrzymywał – rozwój gry wyraźnie również zwolnił, gdyż do tej pory otrzymywaliśmy dodatki mniej więcej raz na kwartał, a przez minione 12 miesięcy pojawiły się jedynie dwa, za to wypełnione po brzegi treścią! Sierpniowy Rise of Avalon wprowadził przede wszystkim tzw. Ścieżki Avalońskie, czyli sieć starożytnych i nieustannie zmieniających się dróg, do której bramy pojawiają się niespodziewanie w losowych miejscach mapy i równie niespodziewanie zamykają swoje podwoje. Przez tą ich nieprzewidywalną naturę mogą stać się okazją do szybkiego zarobku na nieostrożnym podróżniku lub śmiertelną pułapką, gdy natkniemy się na kogoś lepiej przygotowanego! Dodatkowo wprowadzono nowe Bronie Awalońskie oraz Przeklęte lochy. Drugim rozszerzeniem jest wprowadzony miesiąc temu Call to Arms skupiający się głównie na przebudowie systemu wojen frakcji, czego dotyczył literacki fragment, będący wprowadzeniem do tego posta, napisany przez utalentowanego gracza Utek. Prócz frakcji 5 miast ościennych dołączył również Caerleon sprawiając, że potyczki są jeszcze bardziej emocjonujące.

Na koniec pozostaje nam sobie życzyć kolejnego udanego roku oraz aby pandemia wreszcie się skończyła!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.