SWTOR – Pierwsze eventy

Korweta IX Kohorty z powodzeniem zacumowała na stacji kosmicznej na serwerze Basilisk Droid, a jej żołnierze rozpierzchli się po całej Galaktyce by zdobywać doświadczenie i rosnąć w siłę, by przeciwstawić się Imperium Sithów.

Po 3 latach gorących wyczekiwań i nadziei, oto jest- Star Wars The old Republic – uniwersum na którym wielu z nas się wychowało, i które było wprowadzeniem do ogólnopojętej tematyki science fiction. Czy warto było czekać?. Ten osąd pozostawię każdemu z Was, ja osobiście uważam, że gra ma potencjał i było warto.

Pomimo okresu przedświątecznego i wielu obowiązkach z tym związanych rooster Gidliowy pękał w szwach. Nawet olbrzymie kolejki i związany z tym czas oczekiwania na dostanie się na serwer nie zrażały nikogo. Pomimo wszystkich tych przeciwności w krótkim czasie udało nam się stworzyć kilka na szybko wymyślonych eventów.

 

Jednym z pierwszych eventów jaki udało się zrealizować była próba unicestwienia World Bossa kroczącego na Coruscant. Już za pierwszym podejściem udało się pokonać tą potworną maszynę, co sprawiło, że IX Kohorta była jedna z pierwszych Gildii na serwerze, która dokonała takiego wyczynu.

Tydzień później event został powtórzony a jego ofiarami padli kolejni world bossowie, tym razem kolejno na planteach Taris, Tatooine, Nar Shada oraz Alderaan. Zdjęcia z tego eventu znajdziecie poniżej.

 

 

Natomiast 6 stycznia odbył się kolejny tradycyjny event socjalny IX Kohorty – pierwszy dla sekcji SW:TOR.

Blisko setka Kohortowiczów stawiła się na planecie Coruscant, aby partycypować w tym wydarzeniu.

Event rozpoczął się od uroczystego przemarszu po czerwonym dywanie w kierunku gmachu Senatu.

 

 

Gdy orszak dotarł na miejsce do sali wkroczył Sztab sekcji SW:TOR. Rozpoczęła się główna cześć spotkania.

Poruszony zostały tematy dotyczące dotyczące Gildii, zwieńczone nadaniem pagonów legionisty.

Naturalnie event taki nie mógł się obyć bez ułożenia żywego znaku IX złożonego ze wszystkich gildiowiczów.

 

Kolejnym punktem programu był wypad na planety Alderaan oraz Belsavis. W tym celu podzieliliśmy się na 2 grupy w zależności od od poziomu postaci i wyruszyliśmy w bój.

Cel – odwiedzić bazę wroga. Jak widzicie na załączonych obrazkach – zadanie zostało wykonane.

 

 

Postanowiliśmy również ciepło przywitać naszych przyjaciół z frakcji przeciwnej szykując im orszak powitalny w ich głównej bazie. Widok reakcji osób, które się pojawiły -bezcenny. Na zdjęciu poniżej tańce z Sith Empire.

 

 

Wkrótce potem event został zakończony .

Był to jeden z cyklu wydarzeń organizowanych w Kohorcie, zatem śledźcie nas na bieżąco bo będzie się działo!

Slava IX!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.