Pierwsze urodziny Guild Wars 2

Minął rok – rok wspólnej zabawy, odkrywania Tyrii i zabijania smoków. Jest to rok zarówno dla nas – sekcji GW2 w IX Kohorcie, jak i dla samego Guild Wars 2.
Z tej okazji twórcy postarali się o sporo atrakcji. Przede wszystkim, stworzyli specjalne święto- Dziesięciolecie panowania Królowej Jennah. Pojawiło się sporo nowych wyglądów do broni i oczywiście możliwość kupienia kilku ciekawych drobiazgów, które pojawiły się w item shopie w ciągu tego minionego czasu. A to jeszcze nie koniec, bo we wtorkowym patchu- który można uznać za przedłużenie świętowania- powrócił Super Adventure Box, a razem z nim dostaliśmy możliwość stworzenia i posiadania broni ascended.

Świętowaliśmy też w samej IX Kohorcie. Uroczyste spotkanie w grze zwieńczyło losowanie w loterii – nasi zwycięzcy to: Kael, Nocek i Gwalch. Za swoje wybitne osiągnięcia w grze niektórzy otrzymali też medale. Na Order Króla Areny za otrzymanie tytułu Ransacker zasłużyli Lukisek i Widmo, natomiast Order Boskiej Broni za stworzenie broni legendarnej powędrował do Grażki i Amona (to już jego trzecia broń legendarna).

Urodziny GW2- IX Kohorta

Na koniec nie pozostaje nic innego, jak życzyć sobie kolejnego, równie owocnego w zmiany i nowości roku z GW2. Spotkajmy się na szlaku w Tyrii!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.