GW2: Stonemist Castle i Jumping puzzle

Dzielni legioniści rozwiesili swoje sztandary na murach potężnego zamku, obwieszczając tym samym swoje zwycięstwo nad wrogimi siłami. Dowódca oddziałów IX Kohorty, który przewodził tego dnia atakiem, dumnie spoglądał z najwyższej wieży Stonemist Castle.

 

13 październik okazał się szczęśliwym dniem dla sekcji Guild Wars 2. W zmaganiach serwerowych udało nam się przejąć potężną twierdzę, jaką jest Stonemist Castle, która znajduję się w centralnym miejscu mapy przeznaczonej do rozgrywki WvWvW. Jest to kolejny stopień do wyróżnienia się na tle serwera, szczególnie że na flagach zdobiących mury zamku pojawił się gildyjny emblem IX Kohorty. Atak na warownię, zdobytą oczywiście przy pomocy całego serwera, poprowadził legionista Hauva.

 

Podziemne korytarze nigdy nie były tak ciemne, a najeżone pułapkami wąskie przejścia stanowiły prawdziwe wyzwanie dla licznej grupy legionistów. Dowódca oddziału – Sandor Crimsonblade – dodawał otuchy swoim podkomendnym i pilnował ostatnich maruderów, aby wrogie jednostki nie podziałały na szkodę tajnej misji.

Kolejnym istotnym sukcesem, który miał miejsce 14 października, było grupowe przejście słynnego jumping puzzle na Eternal Battlegrounds. Udało się go ukończyć całej, i jednocześnie licznej, grupie kohorciaków. Dowodził i doradzał Eledil (optio sekcji), a nagrodami za ten wyczyn były machiny oblężnicze, które stanowią kluczową wartość w podbijaniu wrogich zamków.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.