IX Kohorta rusza na podbój Star Citizena!

IX KOHORTA RUSZA NA PODBÓJ GALAKTYKI!

Nasza gildia jako organizacja rusza na podbój uniwersum Star Citizen. Jak zwykle będziemy wspierać Imperatora w podboju całego znanego świata.

Będziemy przede wszystkim wykonywać zlecenia UEE Navy, UEE Marines i UEE Advocacy, a to oznacza, że nasza działalność będzie skupiona wokół patrolowania przestrzeni Imperium, działań wobec przemytników na podstawie listów kaperskich i bounty huntingu. Nie będziemy również gardzić innymi legalnymi środkami aktywności jak handel dobrami czy eksploracja.

W związku z tym znajdzie się u nas miejsce dla osób chcących być pilotami, inżynierami, taktykami, naukowcami, handlarzami, odkrywcami, łowcami głów oraz dla wielu innych profesji.

Dla osób nieznających gry krótkie FAQ.

1. Czym jest SC?

SC to Space Sim. Podobny trochę do EVE, ale jest symulatorem w którym wcielasz się w postać. W związku z tym latając „nie jesteś statkiem” tylko osobą w nim siedzącą. W trakcie lotu możesz wstać i przejść się po statku, a jak będziesz mieć pecha i oberwiesz z rakiety w miejscu w którym przechodzisz, to może wyssać cię na zewnątrz. Możesz też zginąć całkowicie. Nie dzieje się to za pierwszym razem, ale gdy często będzie ci się to przydarzać, to pewnego razu zobaczysz napis R.I.P. Nieznany jest dokładnie mechanizm śmierci, ale na pewno nie będzie tracić się wszystkiego. To co udało Ci się uzbierać dostanie w spadku twoja kolejna postać. 

2. No dobra ale co można w niej robić?

W zasadzie prawie wszystko na co masz ochotę. Zlecenia będą generowane w danym momencie tzn. że będą pojawiać się w zależności od tego co się dzieje w uniwersum. Jeśli w stoczni X pojawą się braki części pojawi się zlecenie na dostarczenie ich. Jeśli w przestrzeni UEE pojawią się Vanduul pojawi się zlecenie, żeby się nimi zająć. Zlecenia będą mogli dawać nie tylko NPC, ale również ludzie i organizacje.

3. Jak wygląda rozwój postaci?

W grze nie ma leveli, skilli, czy innych form podnoszenia swoich umiejętności tego typu. Jedynie pkt zbierane za wykonywanie zadań frakcji, które mogą dawać dostęp do bardziej intratnych zleceń, czy lepszego sprzętu. To czysty symulator w którym twoja siła/zdolności będą zależeć od własnych umiejętności. Nie ma też craftu rozumianego tradycyjnie. Jeśli chcesz podkręcić swój silnik/broń/cokolwiek musisz mieć narzędzia i wiedzę jakie czynności trzeba wykonać, w jakiej kolejności i jak daleko można się w nich posunąć , żeby nie wybuchło przy włączeniu lub nie zużyło się zbyt szybko. Raczej niefajnie jest zostać bez silnika pośrodku niczego.
 

>>REKRUTACJA<<

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.