GW2: Powrót do Zatoki Południowego Słońca

Maj był miesiącem, który rozpieścił graczy Guild Wars 2. Twórcy gry uraczyli nas ą\aż dwoma patchami – oba zapewniły nam powrót, do prawie zapomnianej już mapy, czyli Southsun Cove. Wraz z kolejną już (po „Frost and Flame”) Living Story. Tym razem, bohaterowie musieli sprostać nowemu zadaniu – pomóc mieszkańcom Tyrii osiedlić się na nowych, nadal dzikich, terenach wysypy. Oczywiście pojawiła się kolejna postać, dla której pokojowe rozwiązanie to już przeżytek, i postanowiła utrudnić to zadanie. Ale cii… nie psujmy sobie zabawy.

14.05.2013 – The Secret of Southsun Cove oraz 28.05.2013 – Last Stand at Southsun

 

Dla wszystkich rządnych przygód bohaterów Tyrii udostępniono nowe achivementy i tytuły do zdobycia, za które można zdobyć zupełnie nietypowe nagrody rzeczowe. Dodatkowo, twórcy prowadzili kilka nowości: tradycyjnie już, powiązane tematycznie, skiny do przedmiotów, kilka udogodnień dostępnych w gemstorze (przenośny mysticforge i przenośne stoły craftingowe), bilety do tworzenia prywatnych walk arenowych. A dla tych, którzy cenią sobie wspólna zabawe ponad wszystko (w każdej formie rozgrywki) – nowa instancja, nowy jumping puzzle i masa udogodnień rozgrywki WWW.

Natomiast z okazji Dnia Dziecka, sekcja GW2 zorganizowała kolejną loterie dla swoich członków. Pokaźna góra złota została podzielona pomiędzy 4 graczy. A oto i nasi zwycięzcy:
1 nagroda – Cavaan
2 nagroda – Niritti
3 nagroda – Amonhell (nasz sekcyjny szczęściarz)
4 nagroda – Vini

Szczęśliwcom gratulujemy, a pozostałym Kohortowiczom życzymy szczęścia w kolejnych grach i zabawach.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.