Albion Online – Przerwa międzysezonowa oraz bonus 25% EXP

Tym razem ze świata cyfrowego średniowiecza napływają same dobre wieści: przede wszystkim zakończył się 3. sezon wojen gildii. Wszyscy spodziewali się po raz trzeci bezwzględnej dominacji Money Guild (co dałoby początek nowej erze nazwanej od zwycięzców), a tym czasem na ostatniej prostej walkę podjęła gildia Team Casuality wygrywając o ponad 70 tyś. punktów.

Kolejny sezon również będzie pełny nowości – zwłaszcza w końcowej fazie, gdzie przewidziano między innymi budowę galerii sław, w której na rzeźbach zostaną uwiecznieni (wybrani przez członków) gracze trzech zwycięskich gildii. Uwzględnieni zostaną również zwycięzcy poprzednich odsłon. Dodatkową motywacją do udziału w tych wojnach jest możliwość zdobycia Nosorożca Wojennego, unikatowego mounta dostępnego jedynie na zakończenie 4. sezonu. Będzie on dostępny w czterech stopniach rozwoju, zależnie od zajętej lokaty. Warunkiem koniecznym odbioru nagrody będzie również członkostwo w zwycięskiej gildii minimum przez 3/4 czasu trwania sezonu.

Doskonałą możliwością przygotowania się do walki powinny być dwie niespodzianki przygotowane przez twórców w postaci bonusu 25% do zdobywanej sławy za wszystkie aspekty gry (zbieractwo, przetwarzanie, walka) oraz 7-dniowego konta Premium. Motywujące powinny być również zniżki na zakup oraz ulepszenie pakietów gry sięgające do 33% – sami przyznacie, że taka okazja nie zdarza się zbyt często!

źródła:

https://albiononline.com/pl/news/team-casualty-takes-gvg-season-3

https://albiononline.com/pl/news/new-guild-season-rewards-are-here

https://albiononline.com/pl/news/discounts-fame-boost-free-premium

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.