Rozbudowa

Dlaczego gracze łączą się w gildie? Między innymi dlatego, że chcą osiągnąć to, co w pojedynkę nie jest możliwe. Mowa oczywiście o miastach gildiowych i korzyściach jakie płyną z ich posiadania. Z każdym dniem przybywa Legionistów w IX Kohorcie osiągających najwyższy, 80 level. Pojawiła się zatem potrzeba rozbudowy miasta do Tier 2, który umożliwi nam przeniesienie craftingu o szczebel wyżej.

Miło mi ogłosić, iż w ubiegłą niedzielę postawiliśmy pierwszy z budynków — Keep II. Jest to początek drogi i jeszcze wiele pracy przed nami. Miasto to nie tylko skrawek własnej ziemi w grze, ale także buffy statystyk każdego z członków gildii, oraz możliwość atakowania Battlekeep’ów znajdujących się w Border Kingdom, czyli tryb PvP na który tak bardzo czekamy.

Dziękuję wszystkim, którzy przekazują materiały do gildiowego banku, a w szczególności Eversorowi, który w ciągu tygodnia w pojedynkę zebrał materiały potrzebne na jeden budynek. Nie zwalniajcie tempa, a już wkrótce kolejne budynki Tieru 2 ozdobią naszą osadę!

Ave!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.