Rok IX Kohorty i rok AoC

Szybko minął ten rok od założenia IX Kohorty. Założycielem jest Slid, który w kwietniu 2008 realizował swoje marzenie małej, świetnie zorganizowanej i zgranej gildii, która w AoC będzie mogła sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawia gra MMO.

W tej chwili IX Kohorta ma 2 sekcje: AoC i WAR. Przymierzamy się do uruchomienia trzeciej — Aion. Jako gildia ma ustaloną renomę wśród graczy. Jest rozpoznawalna na forach poświęconych grom MMO. Jest to gildia graczy i to ludzie są jej największą wartością.

Conan z gry Age of Bug po wprowadzeniu jej na nowe tory przez nowego dyrektora, jest grą z przyszłością. Każdy gracz musi zachwycić się jej piękną grafiką i muzyką, w których to nieprędko inne gry MMO będą mogły jej dorównać. Czekamy teraz na nowego patcha, który ma zrewolucjonizować mechanikę gry i dodać nowe lokacje.

IX Kohorta w AoC paradoksalnie po uruchomieniu polskiego serwera i wojny polsko-ruskiej, jest w bardzo dobrej kondycji. My pozostaliśmy na serwerach EU i jesteśmy w tej chwili największą polską gildią na serwerach PvE, gramy na CROM.
W sojuszach z innymi gildiami zdobyliśmy rajdowe doświadczenie. Nie tylko w taktykach ubicia konkretnego bossa, ale także w prowadzeniu rajdów z graczami z gildii anglojęzycznych.

Zdobywamy punkty PvP na minigierkach w każdym przedziale levelowym.

IX Kohorta dysponuje miastem z Keep T3, i zapewnia dostęp do ostatnio wybudowanego Weaponsmith Workshop III oraz Armorsmith Workshop III. W planach Alchemist Workshop III.

Uważam, że ten rok był bardzo udany dla sekcji AoC. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie ze wszystkimi problemami. Mamy świetnych graczy i to oni tworzą tą niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga do nas wartościowych graczy.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.