Rocznica sekcji LOTRO

Hucznie i radośnie obchodziliśmy rocznicę powstania sekcji Lord of the Rings Online w IX Kohorcie. Były fajerwerki, impreza w Rozbrykanym Kucyku i wiele innych atrakcji. Spotkanie rocznicowe odbyło się w niedzielę 17 kwietnia 2011.

POCIĄG DO BREE

Rocznicowe uciechy rozpoczęliśmy o uroczystego przemarszu przez Bree.

Pierwszym punktem programu była próba zbudowania jak najdłuższego pociągu z naszych legionistów. Korzystając z komendy /follow do żywego pociągu dołączały kolejne żywe wagoniki. Już po chwili nasz pochód był tak długi, że będąc na jego początku, koniec niknął na horyzoncie. Nie ma pewności, czy ktoś był w stanie doliczyć się wszystkich uczestników. Może kiedyś uda się zbudować pociąg o długości od bramy zachodniej do południowej 🙂

Nasz przemarsz wzbudził spore zainteresowanie wśród okolicznych przechodniów, niektórzy nawet ochoczo przyłączyli się do naszej zabawy. A przecież to dopiero początek. Po forsownym marszu przyszła kolej na prezentację naszych wierzchowców. W mniej więcej równym 3-rzędowym szyku (czasami mniej niż więcej) udaliśmy sie na przejażdżkę po mieście.

Tylu konnych zrobiło jeszcze większe wrażenie. Miło było słyszeć przychylne komentarze („I wish I was that cool”).

ODPOCZYNEK W ROZBRYKANYM KUCYKU

Zmęczeni wycieczką wstąpiliśmy na odpoczynek do Rozbrykanego Kucyka. Było piwo, tańce i muzyka na żywo. Co odważniejsi nie mieli oporów przed  wygibasami na karczemnych stołach.

ZDJĘCIA FAMILIJNE NA PAMIĄTKĘ

Po odpoczynku wybraliśmy się galopem do naszego kinshipowego domu. Przyszła pora na pamiątkowe zdjęcia.

A także pokazy akrobatyki synchronicznej.

POJEDYNKI

Kolejnym punktem obchodów był sparring – w różnych układach – pomiędzy naszymi legionistami. Okolice kinshipowego domku to jedno z niewielu miejsc, w którym można popróbować sił nie tylko w pojedynkach 1 na 1, ale także z pomocą swoich żołnierzy lub też popróbować pojedynków wyłącznie samych żołnierzy. Pojedynki miały formę czystej rozrywki.

KONKURS DLA MIŁOŚNIKÓW TWÓRCZOŚCI TOLKIENA

Oprócz biegłości we władaniu bronią można było wykazać się także biegłością umysłu.. Do zorganizowanego przez Elgorana konkursu wiedzy na temat twórczości Tolkiena stawiło się dziesięcioro śmiałków. Poziom zawodników nie był do końca wyrównany, większość odpadła z konkursu po kilku pierwszych pytaniach (dla przyzwoitości nie podamy po ilu). Natomiast finaliści zrobili ogromne wrażenie – wykazali się bardzo obszerną wiedzą na temat Śródziemia. Ostatecznie zwyciężył Ariendil, drugie miejsce zajął Sungam, trzecie –  Bolos. Oficjalnie nikt nie wspomagał się wujkiem Google, ale my i tak wiemy swoje 🙂 Pula nagród opiewała na kwotę 40 golda. Gratulacje dla zwycięzców!

KONKURS NA FARMERA

Ostatnim, już bardziej post-jubileuszowym wydarzeniem, będzie konkurs na największego farmera IX Kohorty w LOTRO, który zostanie w niedługim czasie oficjalnie ogłoszony na forum.

Podsumowując – działo się dużo, było wesoło, wrażenia pozostaną na długo. Na koniec wypada podziękować wszystkim uczestnikom. Z niecierpliwością czekamy na kolejną rocznicę!

 

GALERIA ZDJĘĆ

Przemarsz przez Bree

Wczesnym świtem pierwsi uczestnicy zbierają się przy zachodnim Bree Jest nas coraz więcej I jeszcze więcej…
Pochód wyrusza z zachodniego Bree Lewa, lewa… Powoli zbliżamy się do Rozbrykanego Kucyka
   
Kto do nas dołączy?    

Konna musztra

     
 
     

Impreza w Rozbrykanym Kucyku

     

Galopem do kinshipowego domku

 
Hej, hej… Hej sokoły!  

Pamiątkowe zdjęcia

Pod kinowm domkiem Romantycznie w plenerze Unikalna wersja akrobatyczna

Fajerwerki

 
Te mniejszego kalibru I w wersji a la Gandalf  

Pojedynki

Pojedynki żołnierzy 1 x 1 w wersji klasycznej Pojedynki z pomocą żołnierzy
 
  Mniej bohaterscy bohaterzy woleli przyglądać się pojedynkom z bezpiecznego miejsca  

» Rekrutacja IX Kohorta – LOTRO

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.