LOTRO: Bye, bye, EU…

Emigrujemy do Ameryki! Codemasters kończy obsługę europejskej wersji LOTRO, nowe serwery i Global Services firmy Turbine czekają już na nas za wielką wodą. Ostatni dzień wirtualnego Śródziemia na realnym starym kontynencie. Game Masterzy z Codemasters przygotowali na pożegnanie specjalny event. A jako, że nas wszędzie pełno, nie zabrakło nas także podczas tego wydarzenia….

Conga Line w Bree

Pierwszym eventem było Conga Line w Bree. W kilka rajdów zebraliśmy się pod Rozbrykanym Kucykiem. Tak ogromnej ilości osób w jednym miejscu nikt chyba jeszcze nie widział na Snowbournie. Próba złożenia jednej linii trwała dość długo, a efekt był dośc mizerny – po rozpoczęciu spaceru po Bree co chwilę się gubiliśmy. Lagi nie ułatwiały zadania.

Stacja Forsaken Inn

A potem wszyscy na koń i galopem do Forsaken Inn.

Pod Forsaken Inn przyszła pora na fajerwerki i ogólne bliżej nieokreślone podziwianie krajobrazu i zachwycanie się, że tyle tu ludzi, że wszystko laguje 🙂

Kolejnym celem podróży była góra Weathertop. Na szczycie rozbiliśmy niewielki obóz, było darmowe tanie wino i kolejny pokaz sztucznych ogni.

Impreza w 21

Osobnym punktem programu była impreza w 21 hali. Tu po raz kolejny czekały na nas sztuczne ognie oraz darmowe piwo. Pracowity krasnolud z obsługi biegał jak najęty wokół sali i co chwilę uruchamiał kolejne fajerwerki. W międzyczasie zbieraliśmy w ukrytym pubie na 21 halą, z której to później skakaliśmy w przepaść w stylu „na leminga”.

Bye, bye, LOTRO EU…

Pora na ostatnie pamiątkowe zdjęcia w 21 hali… Niedługo serwery zostaną wyłączone, a my w napięciu będziemy czekać na nowe-stare Śródziemie…

Unikalne całkiem ostatnie z ostatnich zdjęcie nad zerwanym mostem Khazad-Dum w Morii…

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.