Legends of Aria – nareszcie udana premiera na platformie Steam!

W 9 miesięcy po starcie oraz po jednej nieudanej próbie premiery w grudniu nareszcie doczekaliśmy się rzeczywistej premiery tytułu na platformie Steam! Jednak nie jest to jedyna nowość, ponieważ wraz z tą premierą twórcy wprowadzili wiele od dawna przygotowanych zmian: wprowadzono nową klasę – Barda, bardzo duże zmiany w systemie profesji oraz mnóstwo drobnych zmian, ułatwiających codzienne życie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do wypróbowania tego tytułu, a chętnych do wstąpienia w nasze szeregi, ponieważ my również uczestniczymy w życiu Celadoru. Z okazji premiery zarządzono obniżkę cen pakietu startowego o 34% i obecnie można go nabyć za około 70 złotych.

Legends of Aria ogłoszone zostało jako duchowy następca klasycznych sandboxowych gier MMORPG, takich jak Ultima Online i coraz więcej osób przychyla się do tego zdania. Wraz z rozwojem projektu, pojawiają się coraz to nowe możliwości interakcji a do gry przyciąga dynamiczna, trójwymiarowa grafika (co prawda nadal w rzucie izometrycznym, ale z możliwością obrotu)

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.