Holowiadomości- Inwazja Dread Masterów

============>Z OSTATNIEJ CHWILI<=========

Jak donoszą korespondenci Holonetu, w całej Galaktyce zauważono niezwykłą mobilizację zarówno po stronie Imperium jak Republiki. Niezależne źródła potwierdzają, że ma to związek z Najazdem na Korriban oraz odwetową akcją o kryptonimie Odbicie Tython. Ponadto pozornie pokonana frakcja Dread Masterów publicznie ogłosiła swój powrót. Ich lider podczas pirackiej holoprojekcji zadeklarował: „Sądziliście, że ulegliśmy. My jednak tylko złapaliśmy oddech by zgotować Wam prawdziwy Koszmar. Jeśli macie odwagę, czekamy na Was w Dread Fortress.” To, jakże odważne- lub głupie – stwierdzenie zelektryzowało opinię publiczną w całej Galaktyce, gdyż powszechnie już świętowano ostateczną, zdawało się, porażkę Dread Masterów.

W obszarze Denon Exosphere odnotowano napaści na statki zwłaszcza handlowe. Jeśli ktokolwiek wybiera się w ten region jest proszony o szczególną ostrożność do czasu rozwiązania problemu przez lokalne władze.

A na zakończenie wiadomości sportowe. Na planecie Quesh rozpoczęły się długo wyczekiwane rozgrywki Huttball’a. Ta brutalna acz widowiskowa gra ma miliardy fanów w całej Galaktyce. Z tego właśnie powodu nasza stacja wykupiła prawa do prezentowania Państwu skrótu z najciekawszych spotkań zaraz po głównym wydaniu wiadomości.

Wywiad Imperialny potwierdza donoszenia o wprowadzeniu Patcha 2.7- Inwazji. To już wszystko na dzisiaj. Zapraszam jutro o stałej porze.

============>Z OSTATNIEJ CHWILI<=========

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.