GW2: Halloween

Zielony opar znad olbrzymiego kotła snuł się nad Lion’s Arch, sprawiając że jego mieszkańcy nie byli do końca sobą. Nikt nie wiedział, kto i kiedy, postawił wielki sagan w centrum miasta. Halucynacje, mroczne przebrania i walka na jedzenie stały się jednymi z codziennych rozrywek. Ale pomiędzy zawodami na straszniej wyrzeźbioną dynię, prześciganiem się w ilości zebranych cukierków, pojawiło się zadanie, które miało zapewnić sławę każdemu śmiałkowi i pozwolić mu na obcowanie z gromada iście piekielnych duchów – podróż po zaginione karty z historii życia najstraszniejszego króla halloweenowych nocy…

alt

 

Twórcy GW2 zaserwowali swoim graczom pierwszy świąteczny event, jakim jest czteroaktowa wizyta Mad King Thorna. Członkowie sekcji ochoczo wzięli udział w pierwszych zmaganiach – evencie polegającym na odnalezieniu sześciu kart z dziennika Szalonego Króla. Nagrodą za odbycie podróży po kilku krainach, odwiedzenie kilku strasznych miejsc i porozmawianie z nieszczęsnymi duszami jest księga zawierająca życiorys króla.

 

Oczywiście to nie wszystko co czeka graczy w ciągu najbliższych dni. Oprócz zapowaadanych, i trzymanych w tajemnicy, eventów można zabawić się w zbieranie cukierków, wycinanie dyniowych twarzy i odwiedzać przypadkowo pojawiające się na mapach drzwi do innych wymiarów. Miasta zmieniły swój wygląd, podobnie machiny oblężnicze, a rezydujący w twierdzach NPC’e przywdziali ciekawe kostiumy.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak cieszyć się magicznym świętem, wyczekiwać nowych przerażająco ciekawych zadań i życzyć całej sekcji GW2 Strasznego Halloween!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.