DIABLO IV – Open Beta

„I przyszedł czas, że żywcem pogrzebana została Hrabina, która niegdyś kąpała się w odmładzającej krwi setek dziewic.”

Te słowa słyszeliśmy po raz pierwszy blisko 23 lata temu!
Dzisiaj szykujemy się do otwartych beta-testów czwartej części serii. Poniżej przedstawiamy najważniejsze treści jakie można wyłapać z oficjalnych kanałów informacyjnych Blizzarda.

Zgodnie z powyższą grafiką, wczesny dostęp do bety odbędzie się w dniach 17(17:00)-19(20:00) marca. Wszyscy gracze, którzy zakupią do tego czasu pre-order Diablo IV, będą mogli zagrać trzema klasami postaci – Łotrzycą, Barbarzyńcą oraz Czarodziejką.
W dniach 24(17:00)-26(21:00) marca beta będzie dostępna dla wszystkich graczy bez względu na to, czy grę już zakupili czy nie.
Podczas otwartej bety będzie można wypróbować takie klasy jak Nekromanta oraz Druid. Postępy w grze zostaną przeniesione z weekendu z wczesnym dostępem do otwartej bety, ale wszystkie postacie stworzone podczas tych weekendów zostaną ostatecznie usunięte po zakończeniu beta-testów.

Premiera gry odbędzie się 6-go czerwca.

Podczas bety, dostępna będzie cała pierwsza lokacja, w której będziemy mogli przejść prolog oraz Akt I. W czasie trwania testów, będzie możliwe wbicie maksymalnie 25-go poziomu postaci, jednak już po osiągnięciu 20-go poziomu, otrzymamy nagrody za udział w becie! Poza dwoma tytułami (Pierwsza Ofiara oraz Wczesny Odkrywca), dostaniemy na premierę gry ozdobę Licha wataha.

 

Dla niezdecydowanych, przystąpienie do otwartych beta-testów to świetna okazja do zapoznania się z grą, więc gorąco zachęcamy do wykorzystania tej możliwości.

Jak się zapewne domyślacie, niniejszy wpis ma związek z rychłym otwarciem rekrutacji do nowoutworzonej sekcji IX Kohorty – Diablo IV.
Obserwujcie nasze social media – Facebook, Instagram oraz Twitter i wyczekujcie informacji o rozpoczęciu naboru w nasze szeregi!
Zapraszamy również na nasz oficjalny kanał Discord.

 

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.