Pernon Journal: Nowy patch 3.9!

W dniu dzisiejszym (17-04-2013) na europejskie serwery Aiona wgrany został nowy patch 3.9!  A cóż przygotowali dla nas twórcy gry tym razem?

– Rookie server – specjalny serwer, który pozwala na bezstresowe levelowanie do 55 poziomu (brak riftów czy inwazji na ziemie danej frakcji) oraz umożliwia wspólną grę / wypady graczy ze wszystkich serwerów w danej grupie językowej (angielskie / niemieckie / francuskie). Serwer ten jednak nie udostępnia żadnych exp boostów, gdyż te dodane zostaną na normalne serwery jako nagroda dla graczy levelujących i akceptujących zagrożenia wynikające z rywalizacji PvP między graczami.

– Cross-server instance LFG – nowa funkcjonalność wyszukiwarki grup, pozwalająca na tworzenie grup na część instancji z graczami z innych serwerów w obrębie tej samej grupy językowej. Jeśli chcieliście kiedyś pójść na instancje ze znajomymi z innych serwerów teraz macie szanse!

– Nowa AP instancja w Silentera Canyon – The Corridor of Betrayal, przewidziana dla 6 graczy powyżej 55 levela.

– Całkiem nowy oddzielny cube na quest itemy, medale, coiny, insignia, tokeny ect. który znacząco ułatwi przechowywanie itemów.

– Oraz wiele więcej zmian o których przeczytać można w oficjalnych patch notes 3.9!

 

 

 

Sekcja Aiona jak zwykle szykuje się na eksplorację nowego contentu i zaprasza w swoje szeregi polskich graczy pragnących poznać fascynujący świat Aiona!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.