Sekcja Lord of the Rings Online

{gavatar off}
Świat się zmienił — mówi mi to woda, mówi mi to ziemia, czuję to w powietrzu… Wiele z tego, co kiedyś istniało, zostało zatracone, bo nie żyją już ci, którzy to pamiętali. Śródziemie stoi u progu wielkiego zagrożenia, drodzy przyjaciele, i nie wiem, czy jesteśmy w stanie się temu przeciwstawić. Wróg nasz, Sauron, rośnie w siłę, każdego dnia zdobywa nowych popleczników i zalewa swym okrucieństwem kolejne krainy. Wzywam Was zatem bracia i siostry… Wzywam Was, czas dziś sięgnąć po broń, czas walczyć, czas spełnić nasz obowiązek! Albowiem „oto jest — palec Bogów, przebłysk woli wszechmocnej istniejącej poza prawami, które stworzyła i oto są — by z trzech dźwięków nie czwarty utworzyć, lecz gwiazdę”.

Lord of The Rings Online gości na rynku od dłuższego czasu. Otrzymujemy zatem produkt dopracowany o przystępnej jak na warunki MMO cenie.

Tytuł ten charakteryzuje się ciekawymi questami, które rzucają nas wprost w wir wydarzeń, które znamy z ksiąg powieści Tolkiena i nadają nam nieco innego spojrzenia na aspekty, które mają tam miejsce.

Należy również zwrócić uwagę na oprawę audiowizualną, która stoi na bardzo dobrym poziomie. W kilku krótkich słowach o grze : masa contentu, rozbudowany craft, wiele instancji, to tylko niewiele z zalet tego tytułu, o reszcie przekonajcie się sami.

IX Kohorta natomiast zaprasza do wspólnej gry w miłej atmosferze i doborowym towarzystwie na serwerze Snowbourn!

Zarząd sekcji

Zasady rekrutacji

Regulamin

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.