Sekcja Aion

{gavatar off}Pierwsze przymiarki do stworzenia sekcji Aiona miały miejsce już w maju 2009 roku. Zniechęceni Warhammerem członkowie gildii spoglądali z nadzieją, na nowy projekt NCsoftu. W czerwcu decyzją Senatu została powołana do życia sekcja Aiona, a na początku lipca otworzyliśmy rekrutację. Grę dokładnie testowaliśmy podczas wszystkich Closed i Open Beta Testów. Tworzyliśmy wtedy podwaliny pod obecny wizerunek IX Kohorty w tej grze. Nasi członkowie wybijają się w dziedzinie craftingu, a wszyscy członkowie gildii mogą liczyć na fachową pomoc ze strony naszych oficerów. Zapewniamy również komunikację na Ventrillo, która pozwala nam poznać się szerzej, jak również profesjonalnie przeprowadzić liczne eventy w grze oraz zgrać działania podczas oblężeń fortec czy walk w Abyss.

Zasady Rekrutacji

IX Kohorta jest Gildią Dojrzałych Graczy, jako tacy, godnie reprezentujemy Nasze imię pośród innych gildii na serwerze, szanujemy prywatne życie naszych członków i rozumiemy związane z tym obowiązki. Wśród polskiej społeczności Aiona jesteśmy gildią rozpoznawalną, kojarzoną ze zgraniem oraz dyscypliną, którą cechuje przejrzysta hierarchia oraz rozsądne podejście do tematu gier mmo.

Regulamin i konstrukcja IX Kohorty Aion
W IX Kohorcie władzę sprawuje Cezar, któremu podlegają Trybuni odpowiedzialni za funkcjonowanie poszczególnych sekcji. Trybunem sekcji Aiona został wybrany w czerwcu 2009 Zatara, a po jego odejściu z Aiona – Zawisza. Jako że życie prywatne jest dla nas ważniejsze, ostatecznie na początku lutego 2010 ustanowiony został Senat Sekcji Aion, w skład którego weszli: Zawisza, Nishruu oraz Emyl.

Kohortowy blog
Wraz z rozwojem Sekcji Aion, powstał pomysł (którego inspiratorem był Isor) stworzenia gildiowego bloga traktującego o grze. Z czasem ten niewielki projekt, prowadzony przez grupkę zapaleńców urósł do pokaźnych rozmiarów i w tej chwili nasz blog jest największym polskim blogiem traktującym o Aionie, a także innych grach w które gra IX Kohorta. O wysiłkach i ciężkiej pracy Administratorów i Redaktorów bloga (BrokenWing oraz Rillas) świadczy fakt, że nasze istnienie zostało oficjalnie „zauważone” przez wydawcę Aion – NC Soft.

Tak więc, przyszłość graczom naszej Sekcji Aion jawi się w jasnych barwach i z niecierpliwością czekamy na nowe dodatki, które już niedługo mają zostać dodane do naszej gry.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.