Nowa klasa – zaklinaczka – w marcu trafia do MU Legend

Zaklinaczka pełni funkcję maga wspierającego i wykorzystuje parapsychiczne moce do atakowania przeciwników lewitującymi mieczami i bronią miotaną. Postać używa zaklęć kontroli tłumu do dezorientowania przeciwników i wspierania sojuszników, dzięki czemu odgrywa znaczącą rolę w drużynie. Może również zadawać potężne bezpośrednie trafienia, przez co świetnie się sprawdza w walkach 1 na 1. Dysponując silnym atakiem średniodystansowym oraz zaklęciami kontroli umysłu, najnowsza klasa w MU Legend wnosi do gry wyjątkowe umiejętności, które uzupełniają możliwości dotychczasowych postaci.

Zaklinaczka, piąty dodatek do zestawu klas , będzie pierwszą nową postacią od dnia premiery MU Legend w listopadzie zeszłego roku. Klasę zaklinaczki można zobaczyć w nowym zwiastunie na oficjalnym kanale Webzen w serwisie YouTube:

Prace nad nową zawartością rozwijają się zgodnie z planem. Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja zostanie wprowadzona w przyszłym miesiącu. W kolejnych tygodniach zespół MU Legend opublikuje notatki deweloperskie z większą liczbą informacji o klasie zaklinaczki. Wśród informacji od deweloperów znajdą się także niektóre grafiki koncepcyjne nowej klasy, podkreślające kreatywne podejście do projektowania postaci. Zostaną one udostępnione na oficjalnej stronie internetowej MU Legend.

Tymczasem od momentu premiery 9 stycznia wojny frakcji, tryb PvP MU Legend, co weekend przyciąga setki graczy. Zespół pracujący nad grą wziął pod uwagę opinie graczy. Dodano kilka usprawnień rozgrywki, a wkrótce pojawi się coś więcej. Dla graczy, którzy chcą zapoznać się ze zmianami, dostępne są informacje o poprawkach.

 

[źródło: http://mulegend.webzen.com]

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.