Rusza sekcja Final Fantasy XIV: A Realm Reborn!

Utworzenie sekcji FFXIV na serwerze Moogle EU

 

Notatka Informacyjna dla Grand Companies of Eorzea
W dniu dzisiejszym do grona walczących po naszej stronie przystąpiła kolejna zorganizowana grupa Poszukiwaczy Przygód – „IX Kohorta”. Grupa ta jest zaprawiona w bojach na wielu frontach. Nazywają ich Gildią Dojrzałych Graczy. Na swój dom wybrali lokację „Moogle”. Z informacji jakie posiadam chcą odcisnąć swoje piętno w tym świece i przynieść chwałę dla Eorzea.
Pozdrawiam,
Minfilia

Eorzea – kraina świata Hydaelyn otwiera swoje wrota dla śmiałków z herbem IX Kohorty. W dniu dzisiejszym otwieramy rekrutację do Sekcji Final Fantasy XIV: A Real Reborn. FFXIV jest drugą w historii grą MMO osadzoną w swieie Final Fantasy, która wystartowała (ponownie) w Sierpniu 2013 roku.

Stań do walki po naszej stronie. Odkrywaj tajemnice Eorzea, zdobywaj doświadczenie. Poznaj wspaniały świat Final Fantasy, delektuj się genialną muzyka Nobuo Uematsu. Walcz po stronie jednego z państw-miast: Ul’dah, Limsa Lominsa lub Gridanii.

Pod koniec marca długo wyczekiwany Update 2.2 . Developer dostarczy nam mnóstwo nowego contentu. Nowy Primal , nowe Turny Binding Coil of Bahamut (6-9). Dodatkowo remake 2 low-levelowych instancji w trybie Hard Mode. Oprócz tego wiele innych zmian o których będziemy informować Was na bieżąco.

Dołącz do nas! Ku chwale IX Kohorty.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.