Destiny 2 [PC] – Rekrutacja Rozpoczęta – IX Kohorta Zaprasza

IX Kohorta rozpoczyna swoją kampanię w Destiny 2.

Targane wieloma błyskami metalicznej burzy niebo dostrzegalnie poczęło się rozwarstwiać. Nieliczni zgromadzeni wokół forum Ostatniego Miasta obserwowali jak z ogromnych chmur spowijających złowrogi nieboskłon z wolna wysuwają się drobne lecz dostrzegalne już setki ogorzałych kul światła. Okrutną, trwającą niemal wieczność ciszę przerwał dudniący jazgot. Ku zasychającej polanie oddalonej od najbliższych zabudowań kilka kilometrów pędziły w uporządkowanym szyku połyskujące lądowniki.

W zwartym szeregu ustawiały się kolejno wdzierając pazury przęseł w spopielałą glebę. Wyraźnie zarysowywał się kształt formujący miejsce lądowania. Unoszący się kurz zdawałoby się opadał to wznosił. Niczym oszalałe gzy z lądowników wysypały się mrowia dronów technicznych. W mozolnym i uporządkowanym tempie, między lądownikami zaczynały powstawać połączenia i korytarze tworząc z lądowiska niezwykłą konstrukcję z wyraźnie zarysowaną wolną przestrzenią po środku owalnej budowli.

Wtem z rozdartej przestrzeni chmur wynurzył się ogromny okręt wsparcia, zdawało by się podobny do tego jakimi niegdyś, według podań ocalałych starożytni zaprowadzali swój porządek wszechświata. Gdy tylko zbliżył się do nowo powstałej konstrukcji wykonał manewr lądowania w powstałym dla niego miejscu. Cały okazały obiekt rozbłysł błękitnym światłem.
Ci, którzy owo wydarzenie obserwowali z wysoko wzniesionych zabudowań twierdzili, że kształt jaki powstał z tej majestatycznej budowli tworzy rzymską cyfrę IX w otoku.

—>Zapraszamy również na stronę naszej gildii na bungie <—

AVE

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.