5 urodziny IX Kohorty

 

5 urodziny IX Kohorty

 

Minęło już 5 lat… 9 kwietnia to dzień piątych urodziny naszej niezwykłej społeczności. W szerokim gronie (120 osób) zebraliśmy się na TS, by oddać się magii wspomnień przeszłych 60 miesięcy razem, oraz snuć pełne optymizmu i nadziei plany na najbliższy czas, zjednoczeni pod wspaniałym sztandarem IX.

forum IX Kohorta

 

Fenomenalną i rodzinną atmosferę wzmacniały dodatkowo konkursy z oryginalnymi nagrodami. Do wzięcia były:
– pokrycie kosztów przejazdu i zakwaterowania na wybranym zlocie;
– klucz do gry SimCity;
– niepowtarzalne, dębowe kufle z wypalonym logiem IX Kohorty.

By żadne z wyżej wspomnianych przeżyć nie zostało nigdy zapomniane, stworzyliśmy rzecz niezwykłą – film upamiętniający poszczególne najważniejsze wydarzenia. Cała historia IX Kohorty podana w doskonałej formie!

 

Minione pięć lat to okres nieustannego rozwoju i zmian w naszej gildii. Usprawniliśmy system rekrutacji, poprzez wprowadzenie przemyślanego formularza, wygląd i funkcjonalność naszego forum

Tak forum wyglądało kiedyś:

forum kiedys

Teraz mamy dwie ciekawe skórki do wyboru:

forum teraz

forum teraz

A nawet stworzony został unikalny skin do komunikatora TS3, utrzymany w kolorystyce i wzornictwie IX Kohorty, tylko dla członków

ts

Pokrzepieni wspólną celebracją urodzin mamy gorącą nadzieję, że wspólnie będziemy kreować świetlaną przyszłość jednej z najlepszych polskich gamingowych społeczności przez co najmniej kolejne pięć lat!
AVE IX!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.