Zmiany w trybie „Siege”

Associate Producer Morten Byom opowiada o zmianach, jakie nastąpiły w PvP podczas oblężeń:

„Hej!

Chcę w kilku zdaniach wyjaśnić kilka wątpliwości na temat PvP podczas oblężeń. Mam nadzieję, że uda mi się wyklarować to, co próbujemy osiągnąć wprowadzając zmiany, aby ulepszyć system PvP. Na wstępie chciałbym podziękować za wasze opinie i wrażenia, zamieszczane na naszych forach. Chcemy stworzyć całkowicie nowe, nigdzie wcześniej nie dostępne doznania, a osiągnąć to możemy tylko z pomocą beta testerów i społeczności.

Okno Wrażliwości

Okno wrażliwości jest elementem interfejsu gry, które wyświetla wszystkie battlekeepy, ich właścicieli, informacje, czy można je zaatakować i wreszcie listę gildii, które maja prawo to zrobić, oraz liczbę punktów PvP posiadanych przez gildie.

Jeśli twoja gildia zdecyduje się wypowiedzieć wojnę innej gildii będącej w posiadaniu battlekeepa zostanie to zrobione przez okno wrażliwości. Gildia wybiera miasto (battlekeep), który chce zaatakować i zostaje umieszczona na liście potencjalnych napastników. Na 24 godziny przed planowanym atakiem okno wrażliwości zostanie zamknięte, a gildia atakująca wybrana. Kiedy twoja gildia wygra bitwę PvP i przejmie kontrolę nad battlekeepem system otworzy automatycznie okno wrażliwości po 3 dniach. Gildie będą mogły zmieniać czas czas otwarcia okna o kilka godzin, aby jak najlepiej dostosować czas ataku potencjalnego wroga do własnych możliwości kadrowych.

Bycie w posiadaniu battlekeep’a dostarcza wiele korzyści, ale będziecie musieli być przygotowani na jego obronę co jakiś czas. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ludzie chcą również cieszyć się innymi aspektami gry i dlatego zastosowaliśmy okno wrażliwości, by dać gildiom broniącym battlekeepów chwilę wytchnienia.

Gildiowe punkty PvP

W przypadku konfliktu wielu gildii o prawo do ataku battlekeepa punkty PvP każdej z nich będą decydującym czynnikiem. Punkty PvP gildii będą generowane przez każdego pojedynczego członka gildii.”

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.