SWTOR – nadchodzą zmiany

Długo w naszej SWTORowej sekcji newsów nie było. Pewnie dla tego, że wojna ciężka i pochłaniająca. Żadna ze stron nie odpuszcza, a i technicznie w grze zaszły zmiany. Postaram się w skrócie opisać, co działo się interesującego przez ten czas.

Po pierwsze pokusa ciemnej strony mocy wygrała. Siła tej mroku jest tak wielka, że nie mogliśmy się jej oprzeć. Od maja wspieramy Imperatora w dążeniu do zawładnięcia galaktyką na serwerze Tomb of Freedon Nadd, tak więc oficjalną stroną po której można nas znaleźć jest Imperium Sithów. Została też zawieszona rekrutacja po stronie Republiki. Być może pewnego dnia 4fun wrócimy do Zakonu, aby osoby nowe w świecie naszej gry mogły poznać i tą stronę konfliktu.

Czerwcowe zmiany, takie jak łączenie serwerów przysporzyły nam wielu nowych rekrutów. Nasi rekruterzy mają pełne ręce roboty podczas przyjmowania nowych członków. Pokuszę się o stwierdzenie, że staliśmy się najbardziej rozchwytywaną polską gildią w Imperium! Na szczęście cap limit membersów jest spory, więc każdy zainteresowany swój kącik znajdzie.

Nastąpiła też delikatna zmiana orientacji sekcji. Z typowego PVP przeszliśmy na PVP/PVE z równowagą obu aspektów gry. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Będzie można upuścić trochę(chociaż w sumie dużo…) krwi zarówno ze strony Jedi i ich sojuszników, jak i rozebrać parę droidów na instancjach.

Będziemy starać się od dzisiaj zamieszczać regularnie info z naszych wspólnych wypadów. Wszak nie jesteśmy gildią pixeli ale ludzi. To wspólne wypady dają nam najwięcej frajdy i satysfakcji. Wdrażane właśnie uporządkowanie sekcji dostarczy na pewno każdemu naszemu gildiowiczowi dużo wspomnień ze wspólnie spędzonego czasu. Ze wszystkimi czytającymi mamy nadzieję spotkać się w grze. Zarówno jako z przyjaciółmi, jak i przeciwnikami.

AVE CEZAR! NIECH ŻYJE IX KOHORTA!

PS. Do newsa jest dołączone zdjęcie pejzażu z Hoth. W gorące czerwcowe to dni jedyna planeta, gdzie można wytrzymać… Jakby ktoś chciał sam zobaczyć taki widok, to można go podziwiać z góry nad główną bazą Imperium.

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.