SEKCJA TERY Online IX KOHORTY ZAPRASZA!

TERA IX Kohorta

Pragniemy wszystkich poinformować, że IX Kohorta otworzyła rekrutację do nowo utworzonej sekcji w grze TERA Online. Poniżej przedstawię plan i załozenia sekcji, A osoby które chciałyby się dowiedzieć więcej o grze zapraszam do strony teraonline.info.pl

Czemu TERA Online. ?
Tera Online jest niesamowitą grą, która przenosi nas do świata fantazy pełnego magii, dziwnych stworów, pięknych krajobrazów, ciekawej historii i potężnych przeciwników. System nontarget pozwala się delektować walką i rozwijaniem swoich umiejętności. Świat TERA Online nie jest przystosowany dla samotników, większość gry wymaga gry zespołowej, dlatego też jest to idealny wybór dla społeczności jaką tworzy 9tka.


Jaki serwer (PvE, PvP)
TERA Online i jej system polityczny polega przede wszystkim na walce z innymi graczami. Dlatego też bez wątpienia aby cieszyć się wszystkimi aspektami gry, oraz odczuć znaczenie gildii, większe niż tworzenie party na instancje, w grę wchodzi tylko serwer PvP.

Rasa/Klasa
W TERA Online rasa nie ma wpływu na żadne z zdarzeń. Nie ma narzuconego konfliktu, tak więc jest to czystko kosmetyczny wybór. Klasy gildia nie będzie narzucała. Nie ma miejsca na „niepotrzebne” klasy, każdy z Kohortowiczów musi czerpać jak najwięcej przyjemności z gry a podstawowym elementem jest właściwy wybór klasy postaci.

Czemu już teraz?
Czemu już zaczynamy dyskusję o sekcji TERA Online? Ponieważ biorę sekcję na poważnie. Prawdziwe działanie i rekrutację planuję zacząć od koreańskiej OB która ma być koło 27 listopada tego roku, w której będą testować grę najbardziej oczekujący gracze. Druga część ludzi chętnie dowie się nowinek z jej świata od ludzi grających. Start Eventowy i prawdziwy wygląd gildii rozpocznie się oczywiście wraz z premierą gry w Europie/USA.

Sojusze.
W TERA Online występuje system polityczny polegający na sojuszach gildii i walce pod jednym sztandarem. Naszym zadaniem będzie posiadanie wysokiej pozycji w sojuszu na który się zdecydujemy i dobre kontakty międzynarodowe, pozwalające na cieszenie się wszystkimi aspektami gry.

Założenia dla sekcji?
Wspólna zabawa – to jest to co nas łączy w MMO. Wspólne wypady na instancje/bosy czy sklepanie innym tyłków w PvP. Lecz oczywiście też wspólne rajdowanie czy pomoc potrzebującym, zapominanie o JA a działanie w imieniu grupy. Kohorta ma wyrobione imię i w tym przypadku musi być tak samo. Nie zależy mi na stworzeniu sekcji liczącej setki ludzi a na grupie zaangażowanych graczy lubiących wspólną zabawę i cieszących się z rozwoju grupy a nie tylko swojego. Wymagane będą jednak pewne minimum których mam zamiar pilnować. Przede wszystkim wspólne rajdowanie – minimalnie dwa razy w tygodniu, myślę że będzie o wiele więcej okazji na rajdy lecz to będzie liczba wymagana od wszystkich graczy. Oczywistym wymogiem będzie wymaganie przebywania na Kohortowym komunikatorze głosowym gdy jest się online w grze. Kolejną sprawą jest dyscyplina PvP, w świecie TERA Online każdy gracz może zabić każdego innego. Będziemy przynależeć, bądź tworzyć sojusze które będą musieli respektować wszyscy z członków gildii nie zależnie od swoich upodobań.

Kogo zapraszamy?
Wszystkich którzy lubią ten klimat gry, chcą się wspólnie bawić oraz pasują im ww zasady.

 

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.