Sekcja Mortala IX Kohorty zaprasza!

Pragniemy Was z radością i dumą poinformować, że z dniem dzisiejszym, oficjalnie została powołana do życia w IX Kohorcie sekcja gry Mortal Online. Od dłuższego czasu garstka wybrańców miała okazję brać udział w CBT i gra ta spodobała się im tak bardzo, a z ich wypowiedzi na naszym forum można było wyczytać prawdziwy zapał i oddanie, że nie pozostawiało to obojętnymi pozostałych graczy, skupionych w innych sekcjach. Z dniem dzisiejszym IX Kohorta otwiera szeroko drzwi dla wszystkich chętnych rekrutów. Zdajemy sobie sprawę, że Mortal nie jest gra masową, dlatego też wiemy, że tytuł ten nie przyciągnie takiej rzeszy chętnych jak np. Aion. Jednak w przypadku tej gry, nie liczy się ilość – liczy się jakość. Gra wprowadza mroczny, nordycki powiew w zatęchłe światy MMO, skupiając ludzi dla których wolność samokreacji, ryzyko, ekstremalne emocje są ważniejsze niż utarte, bezpieczne ścieżki.

Jeżeli nie odstrasza Cię świat w którym każdy może cię zabić, w którym twój dom i majątek może zostać zabrany przez stada oszalałych z żądzy mordu barbarzyńców, w którym możesz stać się kimkolwiek i robić naprawdę to co chcesz, to sekcja Mortala czeka na ciebie!

Dział rekrutacji sekcji Mortala IX Kohorty zaprasza!

Od dzisiaj na blogu będzie można znaleźć newsy i artykuły dotyczące Mortala na osobnej stronie dedykowanej dla tej gry. Zapraszamy do czytania!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.