Pernon Journal: Świąteczne eventy w Aionie!

Przygotowania do Festiwalu Solarius ruszyły pełną parą, miasta i domy ozdobiono świątecznymi dekoracjami, a i posłańcy Shugo Handlarzy Czarnej Chmury mają pełne ręce roboty z dostarczeniem wszystkich świątecznych przesyłek! Grudzień w Aionie obfitować bowiem będzie w wydarzenia oraz eventy, w których Kohortowicze chętnie wezmą udział!

Wydawca w okresie 4.12.2013 a 1.01.2014 przygotował dla nas aż cztery eventy in-game, z których dostać można bardzo atrakcyjne nagrody oraz serię eventowych boostów między innymi do EXPu, craftu, dropu oraz Abyss Pointów! A wszystko po to, by skrócić graczom czas oczekiwania na nadchodzące Święta oraz przegonić chandrę związaną z coraz zimniejszą aurą za oknem!

Prezent alchemika

Okres: 4 grudnia 2013 do 1 stycznia 2014
NPC: Podejrzany alchemik
Lokacje: Pandemonium, Sanctum, Tiamaranta, Północny Katalam

Odwiedzajcie alchemika organizacji Erusael, aby codziennie zgarnąć worek z kluczami zawierający złoty lub miedziany klucz, za pomocą którego możecie otworzyć skrzynię – w zależności od wartości – normalną lub wyjątkową. Nagrodami są m.in. medale walki, suplementy do slotów, medale ceranitowe, kamienie zaklinające lub cenne bronie.
Klucze te możecie otrzymać także w inny sposób: Za każdą godzinę, którą spędzicie w grze, otrzymacie worek eksperymentalny (maks. 4 dziennie), który możecie znaleźć także u potworów. Worki te zawierają fragmenty ołowiu i esencje alchemii. Połączcie te elementy, aby otrzymać następny klucz.

Więcej szczegółów na oficjalnym forum: Prezent alchemika – informacje

Polowanie na Grankery

Okres: 4 grudnia 2013 do 1 stycznia 2014
NPC: Lenatinerk
Lokacje: Elian i Pernon

Co za pech! Na krótko przed świętem Solorius uciekły z zagrody Czerwononose Grankery, które przecież miały ciągnąć sanie z prezentami. Pomóżcie Lenatinerkowi w polowaniu na te niesforne stworzenia i zbierajcie ich cugle. Nagrodę stanowią monety święta krabów, które u Kebishunga możecie zamienić na wspaniałe przedmioty.

Leniwi posłańcy Shugo

Okres: 4 grudnia 2013 do 1 stycznia 2014
NPC: Lenatinerk
Lokacje: Elian i Pernon

Święto Solorius jest już tuż tuż, a tu nagle wyniknął problem z dystrybucją prezentów. Odpowiedzialne za tę czynność Shugosy wzięły sobie ni z tego ni z owego urlop i siedzą bezczynnie na tych swoich kudłatych zadkach. Znajdźcie tych urlopowiczów i zaprowadźcie ich do naczelnego Shugo, aby uratować nasze święto. W ramach nagrody otrzymacie monety święta krabów, które u Kebishunga możecie zamienić na przeróżne przedmioty.

Król Czerwononosych Grankerów

Okres: 4 grudnia 2013 do 1 stycznia 2014
Lokacje: Elian i Pernon

W Elian i Pernon szaleje potężny Granker, który bynajmniej nie jest w nastroju do świętowania. Rozprawcie się z królem Grankerów, dopóki nie wyrządził jeszcze poważnych szkód, a polecą z niego skrzynie, w których znajdują się m.in. przedmioty do dekoracji na święto Solorius lub zagubiona skrzynia z prezentami Lenatinerka.

Eventowe boosty:

Tak ważne święto nie obejdzie się oczywiście bez soczystych boostów:

11 do 18 grudnia:
+50% PA, +50% EXP, -50% utraty PA

25 grudnia 2013 do 1 stycznia 2013:
+50% szansy na drop, +50% craftingu

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.