Sekcja Age of Conan

{gavatar off}

Age of Conan — to z myślą o tej grze powstała IX Kohorta 9 kwietnia 2008 roku. Niestety AoC szybko rozczarował bugami, crashami, słabym PvP, brakiem atrakcji szumnie reklamowanych w zapowiedziach gry. Nowa sekcja w gildii Warhammer Online zabrała nam 90% graczy. Odnowiliśmy wtedy sojusz z Twierdzą i z powodzeniem robiliśmy rajdowy progres: wszystkie bossy T1 i T2 w obu skrzydłach W1 i W2 w BRC.

Po połączeniu serwerów rajdowaliśmy wspólnie z inną polską gildią — Immortal Fire. Niestety gildia ta szybko przeszła na uruchomiony przez FC polski serwer, na który przenieśli się też gracze z Twierdzy i zostaliśmy jedyną polską gildią na serwerze CROM.

Zaczęliśmy wtedy szukać sojuszy na rajdy: Tribe of The Free, czeska Royal Ultima i Divine Legend. Po dzień dzisiejszy nasi gracze przyjaźnią się, często spotykamy się na PUGach.

 

W tej chwili mamy świetnych Raid Leaderów (Infernicus i Wojtek), którzy sami dobierając graczy z Globala, sprawnie organizują i prowadzą raidy na bossy T1: Vistrix, Kylliki, Yakhmar, T2 w BRC w Wing 1 i Wing 2. Do BRC raidy często organizujemy znów wspólnie z Royal Ultima.

Wszystkie raidy odbywają się w tygodniu regularnie — plan w AoC RP.

Wybudowaliśmy miasto T3 w zakresie, jaki pozwala na crafting na najwyższym 80 lvl.

Jesteśmy gildią raidową dla osób dojrzałych (20+). Stawiamy na zgranie. Zapraszamy graczy szukających gildii na dłużej, graczy dedykowanych, tzn. takich, którzy mogą systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie i chcą osiągnąć coś więcej niż gildie o charakterze casual. Nie jesteśmy jednak gildią no-life’ów ze względu na średnią wieku, rodziny i związane z tym obowiązki. Naszą filozofią jest jedność, doskonała atmosfera i świetna zabawa.

Przyjmujemy do gildii graczy bez ograniczenia lewelu — Dział Rekrutacyjny.

Tym zaczynającym przygodę z AoC pomagamy wskazówkami, przy trudniejszych questach oraz w zdobyciu lepszych itemów.

Wszystkim osiemdziesiątkom oferujemy wspólne wypady do instancji 6 osobowych, polowanie na unikalne recepty do craftu, wspólny progres rajdowy — na horyzoncie W3 w BRC.

In game przyjmują: Arrima (Ammai, Annais), , Barlu (Lulli), Xionc, Metan (Mohiko, Metanic). Witheho (Slitice)

Struktura gildii
Regulamin sekcji AoC
Obowiązkowy serwer Ventrilo (link aktywny tylko dla człnków IX Kohorty)

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.