LOTRO: Rise of Isengard

Z niecierpliwością oczekiwany dodatek Rise of Isengard jest już dostępny! W sekcji LotRO gildii IX Kohorta zapanowało poruszenie. Przed nami wiele nowych rzeczy do odkrycia i skarbów zdobycia. To idealna okazja do bardziej intensywnego rozwoju w grze!

IX Kohorota intensywnie eksploatuje nowy dodatek w grze Lord of the Rings Online. Już pierwszego dnia od wejścia Rise of Isengard odbyła się interesująca wyprawa pod siedzibę Sarumana – wieżę Orthank. Popieściliśmy broniące wejścia trolle bojowe, a trzeba przyznać, że one nas też nieźle popieściły.

 

Po kilku tygodniach od wejścia dodatku jesteśmy gotowi na nowe wyzwania w end-game’owych instancjach i rajdach. Wciąż dozbrajamy naszych legionistów, organizujemy regularne wyprawy na instancje dające nowe marki na nowy ekwipunek. Regularnie organizujemy także wyprawy na 12-osobowe skimisze. Robimy wszystko, by każdy legionista IX Kohorty był jak najlepiej wyposażony na mający się pojawić w grudniu nowy rajd.

Rozpoczynamy regularne wyprawy na smoka. Niestety Draigoch za pierwszym podejściem w HM z przyczyn technicznych nie został pokonany. Jego godziny są jednak policzone.

» Rekrutacja IX Kohorta – LOTRO

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.