Halloween w Tyrii!

Październik przyniósł nam trzy duże aktualizacje: Twilight Assault, Blood and Madness i Tower of Nightmares.

Za sprawą pierwszej instancja w Caledon Forest- Twilight Arbor wzbogaciła się o dodatkową, wymagającą ścieżkę. Nasi bohaterowie w Tyrii nie ustali bowiem w walkach ze sługami podstępnej Scarlet!

Z drugą aktualizacją w świecie GW2 nastało Halloween, a tym samym powrócił Mad King Thorn. Gracze mogli spróbować swoich sił w labiryncie, by zgładzić jak najwięcej wskrzeszonych szkieletów z armii szalonego króla lub zmierzyć się z nowym jumping puzzle, który okazał się nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej zręcznych bohaterów. Dodatkowo, otrzymaliśmy także możliwość wzięcia udziału w Lunatic Inquisition- starciu pomiędzy graczami. Cel rozgrywki- przetrwać noc i nie dać się zabić innym uczestnikom zabawy.

Ostatni patch zawiódł nas do Kessex Hills, gdzie pojawiła się tajemnicza, iluzoryczna zasłona. W obrębie Viathan Lake powstała Wieża Koszmarów. Bohaterowie próbują zniwelować działanie kraitów, zanim cała Tyria znajdzie się pod wpływem ich halucynogennych i chorobotwórczych zarodników!

 

 

Oprócz tego, razem z nowymi rozszerzeniami do Gem Store trafiła cała masa nowych wyglądów broni i kostiumów oraz wiele innych interesujących przedmiotów (np. finishery, fajerwerki, nowe zwierzątka).

Warto wspomnieć, że trzy tygodnie Pierwszego Sezonu WvWvW za nami! Wszystkie europejskie i amerykańskie serwery zostały podzielone na 3 ligi- po 9 serwerów w każdej. Z kolei w obrębie każdej ligi stworzono grupy, składające się z 3 serwerów. Między nimi toczą się tygodniowe walki. Po tygodniu następuje przemieszanie grup i punkty zostają podliczane na nowo. Sytuacja naszego serwera wydaje się być umiarkowana- w swojej grupie zajmujemy zawsze drugą lokatę.

W sekcji IX Kohorty październik minął nam spokojnie, obfitując w kilka zmian w odznaczeniach i strukturach sekcji. W comiesięcznej loterii zwyciężyli: Pietruch, Nirriti i Kael.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.