GW2: Jubileusz Królowej

Kolejny wtorek i kolejna aktualizacja w świecie Guild Wars 2. Dużo się dzieje, zarówno od strony świata, jak i od strony funkcjonalności. A to wszystko za sprawą patcha Queen’s Jubilee.

Poprzednia, polityczna aktualizacja zakończyła się wygraną Ellen Kiel, która zmiażdżyła Evona w wyborach. Jej radość można podziwiać na olbrzymim hologramie w Lion’s Arch.

 

 

Królowa Jennah świętuje dziesięciolecie panowania w mieście Divinity’s Reach – z tej okazji, oddała w ręce poszukiwaczy wrażeń, gladiatorską arenę nazwaną Crown Pavilion, gdzie można stanąć do walki z sześcioma frakcjami, jako reprezentant jednego z sześciu miast. W nagrodę można zdobyć siedem różnych skinów do broni – sześć już dobrze znanych i jeden zupełnie nowy. I oczywiście dużo dużo lootu.
Dodatkowo, posiadając specjalne przepustki, można spróbować swoich sił w Queen’s Gauntlet, zdobywając masę nowych achivmentów.

I jeszcze kilka nowości i usprawnień w grze: wirtualny portfel dla wszystkich możliwych walut (również odznaczeń z dungeonów), pojedyncza kolejka do aren PvP, dodatkowe nagrody z lochów, uaktualnienie lootu z bossów, rotacja dobrze już znanych mini-gier, permanentne finishery na WvW – bo nie ma to jak zabić wroga zrzucając na niego wielką krowę!

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.