eSport – Dywizja HoTS po losowaniach play-offów w Heroes Lounge

Jesteśmy po losowaniu grup play-offowych w Heroes Lounge’u i możemy coś więcej powiedzieć o naszych najbliższych dniach.

Przede wszystkim – wylądowaliśmy w grupie D, co prawda nie jest to grupa śmierci, ale ma jednego wyraźnego faworyta, którym niestety nie jesteśmy my. Drużyna MILFits to dość solidny skład, który będzie starał się o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Oprócz nich, w grupie mamy znanego nam przeciwnika, z którym już rozgrywaliśmy mecz – Alt und Adipos (przegraliśmy 2:0 po dość wyrównanych grach), oraz drużynę HotsThough reprezentującą dywizję 5, która będzie starała się być czarnym koniem grupy.
Nim przejdziemy do szczegółów kilka słów o formacie w jakim będzie rozgrywana ta faza sezonu. Całe rozgrywki zostały podzielone na dwa osobne turnieje – Championships dla najlepszych drużyn z dywizji 1 i 2, oraz Cup, dla dywizji 3, 4, oraz 5.
Do fazy finałowej dostało się po 16 drużyn w przypadku obu turniejów i zostały one rozmieszczone w 4 koszykach po 4 drużyny wg seedów ligowych (w Championshipsach z powodu błędów administracyjnych zostało wyłonionych 17 drużyn, ale nie wpłynęło to znacząco na format rozgrywek).
Po rozlosowaniu grup, w każdej z nich dojdzie do pojedynków każdy z każdym w formacie BO2 – zwycięstwo 2:0 nagradzane jest trzema punktami, remis jednym, a przegrana jak to zwykle bywa zerem.
Najlepsza drużyna z każdej grupy przechodzi bezpośrednio do drabinki zwycięzców, zaś drużyny z miejsc 3 i 4 trafiają do drabinki przegranych, w której każda porażka równa się odpadnięciu z dalszych rozgrywek. Przegrana w drabince wygranych oznacza spadnięcie do drabinki przegranych – finał zostanie rozegrany pomiędzy zwycięzcami drabinki przegranych i wygranych z jednomapowym handicupem dla drużyny z drabinki wygranych.
Co się zaś tyczy bezpośrednio nas? W najbliższą środę o 21:00 rozegramy swój pierwszy mecz w ramach grupy z drużyną MILFits – jeżeli stream nie będzie dostępny na kanale twitch.tv/heroes_lounge, postaramy się udostępnić go na kanale twitch.tv/pieczargames – lub bezpośrednio z niego przekierować na odpowiedni kanał.
Pozostałe dwa mecze rozegramy w przyszłym tygodniu – prawdopodobnymi terminami są poniedziałek 21:30, oraz środa 21:00, lecz tych terminów pewni jeszcze nie jesteśmy (poinformujemy o konkretnych datach przy okazji podsumowania wyniku meczu z MILFits). Finały rozgrywek drabinki wygranych, jak i przegranych odbędą się 7 i 8 października – w przypadku naszego ewentualnego awansu, też będziemy informować na bieżąco.

My tymczasem wracamy do analizy naszego najbliższego oponenta i skupiamy się tylko na 3 punktach w najbliższym meczu, które mogą się okazać kluczowe, jeżeli chcemy wyjść z pierwszego miejsca.

Link do losowania wraz z komentarzem grup finałowych: https://www.twitch.tv/videos/177209970 (rozpoczęcie losowania HL CUP około 20:00 minuty)

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.