Budujemy osadę

Na oficjalnym forum AoC pojawiła się informacja dotycząca wymaganego minimum graczy, aby gildia mogła wybudować miasto. Potrzeba co najmniej 10 osób na 40 lvlu.

Źródłem informacji jest gracz, który podczas PvP weekendu przeglądał opcje związane z tworzeniem gildii. Natychmiast rozgorzała burzliwa dyskusja, czy nie jest to zbyt mało, bo wcześniej developerzy zapowiadali liczbę 30 osób. Zdania były jak zwykle podzielone, ale większość osób zgodziła się, że to może i lepiej, bo dzięki temu nawet mniejsze gildie będą miały szansę na budowę własnej bazy wypadowej. Jak wiadomo do budowy miasta potrzebne będą materiały (żelazo, kamień i drewno), oraz architekci, dlatego należy się spodziewać, że mniejsze grupy będą musiały włożyć wysiłek kilkukrotnie większy w budowę miasta niż gildie zrzeszające kilkuset graczy.

Według oficjalnych zapowiedzi miasta mają znajdować się w instancjach, po 3 w każdej, przy nieograniczonej liczbie instancji. Będzie istnieć możliwość odwiedzenia miast innych gildii, które mogą się stać źródłem prestiżu, ale aby móc przejść za bramę (jeśli miasto takową posiada), trzeba będzie mieć pozwolenie od gospodarzy.

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.