Atak na Inevitable City

Po kilkunastodniowej ofensywie ze strony Orderu w zeszłą sobotę (31 stycznia) udało się wreszcie zdobyć dwie fortece Destruction, co zaowocowało wejściem do pierwszej fazy ataku na stolicę wroga — Inevitable City. Nie da się ukryć, że miesiąc styczeń minął pod znakiem codziennych, prawie nieustających walk na terytorium elfów i co najmniej kilku przejęć fortecy Fell Landing przez stronę Orderu, jak i kilku prób pomyślnie odpartych przez siły Destruction. Choć trzeba przyznać, że zdarzyły się również ataki na naszą fortecę w Shining Way.

IX Kohorta brała udział w większości działań wojennych prowadzących do tej niewątpliwie historycznej chwili poprzez akcje dywersyjne na tyłach wroga, przejmowanie Battle Objectives, czy wreszcie czynne zaangażowanie w zdobywaniu fortec. Po samym przejęciu warband gildiowy znalazł się w instancji IC nr 940, gdzie przez cały czas trwania ataku sukcesywnie wygrywał wszystkie PQ, stawiając opór raz przeważającym liczebnie, raz topniejącym zastępom zła.

Niestety nie udało się przejść do kolejnej fazy plądrowania miasta, głównie ze względu na za duże zainteresowanie uczestników wygrywaniem nagród z PQ, a mniejszym zaangażowaniem w scenariusze. Niemniej jednak sam event daje nadzieję, że następne ataki na IC to tylko kwestia czasu…

Może Ci się również spodoba

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.